نسخه چاپی


بازدید مدیر کل امور عشایر اردبیل و فرمانداران پارس آباد و بیله سوار از پمپاژ آب آج اشمه

ساماندهی آب شرب تعداد 220 قشلاق عشایری در شهرستان های پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز ازاهداف اجرای پروژه تامین آب آج چشمه است که با اتمام آن مشکل تامین آب شرب 220 قشلاق در این شهرستانها مرتفع می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از روابط عمومی امور عشایر استان اردبیل، مدیرکل امور عشایر استان با حضور فرمانداران محترم شهرستان های پارس آباد و بیله سوارو خبرنگاران  از پروژه انتقال آب شرب ایستگاه پمپاژ آج اشمه بازدید و در جریان مراحل پیشرفت این پروژه قرار گرفتند.

معرفت آذری در این بازدید گزارشی از روند جذب اعتبارات ملی ارائه پروژه ارائه داد و گفت: تمام اعتبارات این پروژه از محل بند ه تبصره 4 بودجه سنواتی به مبلغ 120م یلیارد ریال تامین شده است.

وی افزود این پروژه به طول 10 کیلومتر با لوله جی ار پی با  قطر 40 میلی متری در حال اجرا می باشد که با پیشرفت فیزیکی  65 درصدی روند اجرایی خوبی داشته است.

مدیرکل امور عشایر استان اردبیل عنوان کرد: ساماندهی آب شرب تعداد 220 قشلاق از قشلاقات عشایری شهرستان های پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز ازاهداف این پروژه می باشد که با اتمام آن مشکل آب شرب این 220 قشلاق مرتفع خواهد شد.

گفتنی است، در این بازدید پیمانکار پروژه به مشکلات اجرای و معارض موجود در مسیر انتقال خط لوله اشاره کرد و فرمانداری های هر دو شهرستان قول مساعد دادند که در پیشبرد اهداف پروژه در کنار اداره کل امور عشایر استان بوده و با تمام ظرفیت برای برطرف کردن مشکلات و معارض بوجود آمده تلاش خواهیم کرد.

  • تاریخ درج خبر : چهارشنبه ١٩ شهريور ١٣٩٩ - ١٣:٤١
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: