نسخه چاپی


رئیس سازمان امور عشایر ایران خبر داد:

تخصیص 84 میلیارد تومان برای توسعه آبرسانی در مناطق عشایری

رئیس سازمان امور عشایر ایران از تخصیص 7 میلیون یورو معادل 84 میلیارد تومان از محل اعتبارات بند ه تبصره 4 بودجه سالانه برای توسعه شبکه آبرسانی در مناطق عشایری خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، کرمعلی قندالی در دهمین نشست شورای مدیران سازمان امور عشایر در سال 98، با تبریک چهل و یکیمن فجر انقلاب اسلامی اظهار داشت: امیدواریم در دهه پنجم انقلاب یک دهه خوب را برای پیشرفت و توسعه کشور داشته باشیم.

وی گفت: روز گذشته 7 میلیون یورو معادل 84 میلیارد تومان از محل اعتبارات بند ه تبصره 4 بودجه سالانه برای توسعه شبکه آبرسانی در مناطق عشایری تخصیص داده شد.

قندالی بیان داشت: 62 میلیارد برای یارانه حمل سوخت و  آرد مصوب شده و به هدفمندسازی یارانه ها اعلام شده که باید برنامه ریزی کنیم این اعتبارات را به خوبی مدیریت کنیم.

رئیس سازمان امور عشایر ایران با اشاره به نقش مهم تشکل های عشایری در ارائه خدمات به عشایر، اظهار داشت: یکی از جاهایی که می توانیم خیلی از کارها را به آنها واگذار کنیم تشکل های عشایری است که حتما باید برای آن برنامه ریزی کنیم.

وی افزود: تسهیلات زنجیره تولید گوشت قرمز توسط عشایر باید از طریق تشکلها انجام شود و این صراحت قانون است و اگر این فرایند اجرا شود ارتباط بین تشکل ها و ارکان آن برقرار می شود.

در پایان این نشست رئیس سازمان امور عشایر حکم انتصاب سیدعزت الله حسینی به عنوان سرپرست جدید امور تعانیها و نظام بهره برداری سازمان امور عشایر به وی ابلاغ کرد.

 


 

  • تاریخ درج خبر : چهارشنبه ١٦ بهمن ١٣٩٨ - ١٣:٢٧
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: