پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


سالانه ۲۰۰هزار مترمکعب آبرسانی سیار برای عشایر اصفهان انجام می‌شود

مدیرکل امور عشایر اصفهان گفت: روزانه یک میلیون لیتر و سالانه 200هزار مترمکعب آبرسانی سیار برای عشایر استان انجام می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از خبرگزاری ها، مختار اسفندیاری اظهار کرد: بخش عمده این آبرسانی به‌ تامین آب آشامیدنی عشایر و میزان کمتری از آن به دام‌ آنان اختصاص می‌یابد.

وی ادامه داد: این روزها با افزایش دمای هوا، آبرسانی سیار در مناطق عشایری استان بیشتر شده تا عشایر استان با چالش تامین آب روبه‌رو نشوند.

مدیرکل امور عشایر اصفهان با بیان اینکه سالانه 10هزار تن نهاده دامی در بین عشایر استان توزیع می شود، ابراز داشت: تامین نهاده‌های دامی به عنوانی یکی دیگر از نیازهای اساسی عشایر در فصول پاییز و زمستان در دستور کار قرار می‌گیرد.

اسفندیاری اظهار داشت: تامین و توزیع نهاده‌های دامی، دست عشایر را برای پرواربندی دام باز می‌گذارد که تولید بیشتر فراورده‌های دامی را در پی خواهد داشت.

وی با اشاره به مشارکت عشایر استان در چهاردهمین انتختابات ریاست جمهوری، افزود: تامین و توزیع پنل های تولید برق خورشیدی، بهبود آبرسانی، ایجاد سرپناه‌های ایمن، تامین به موقع نهاده‌ دامی و ساماندهی راه های عشایری، از خواسته‌های عشایر اصفهان آنان از رئیس جمهور آینده است.

  • تاریخ درج خبر : چهارشنبه ١٣ تير ١٤٠٣ - ١٦:٢٠
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: