پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


3300 پنل خورشیدی در بین عشایر ایلام توزیع شده است

مدیرعامل توزیع برق ایلام گفت: 3300پنل برق خورشیدی با اعتبار 12میلیارد تومان به عشایر استان واگذار شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از خبرگزاری ها، ولی الله ناصری در مراسم واگذاری پنل های تولید برق خورشیدی به عشایر ایلام، با اشاره به واگذاری ۸۵۰پنل خورشیدی به خانوارهای عشایری استان در دولت سیزدهم، اظهار داشت: ۹.۶میلیارد تومان اعتبار ملی برای تامین این پنل ها هزینه شده و تا پایان امسال نیز 445پنل دیگر توزیع می شود.

وی گفت: در دولت سیزدهم برق‌رسانی به عشایر و توسعه نیروگاه های تجدیدپذیر برای تامین برق پایدار جامعه عشایری به صورت ویژه در دستور کار قرار دارد و برهمین اساس 164نیروگاه به ظرفیت 1040کیلو وات با اعتبار 20میلیارد تومان به شبکه متصل شده و واگذاری 1000نیروگاه دیگر نیز در دستور کار است.

ناصری افزود: واگذاری پنل قابل حمل خورشیدی و برق رسانی به عشایر، توسعه نیروگاه های تجدیدپذیر برای تامین برق پایدار، احداث نیروگاه های خورشیدی از مهمترین برنامه های وزارت نیرو در سال جاری است.

 

توزیع 445پنل تولید برق خورشیدی در بین عشایر ایلام

مدیرکل امور عشایر ایلام نیز در این مراسم گفت: امروز توزیع ۴۴۵پنل تولید برق خورشیدی با همکاری شرکت توزیع برق ایلام در بین عشایر استان آغاز شد.

خانزادی اظهار داشت: در زمان انتخابات ریاست جمهوری برخی از دستگاه‌های احراز هویت با همین پنل های خورشیدی در مناطق عشایری شارژ شد که از خدمات دولت به عشایر است.

وی گفت: جامعه عشایری ایلام در اقتصاد استان نقش به سزایی دارند به طوری که 3500میلیارد تومان ارزش اقتصادی سالانه تولیدات آنان است. در پایان این مراسم، به صورت نمادین تعدادی پنل تولید برق خورشیدی به خانوارهای عشایری حاضر در مراسم واگذار شد.

  • تاریخ درج خبر : چهارشنبه ١٣ تير ١٤٠٣ - ٠٨:١٨
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: