پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


برگزاری نشست مدیریت سبز و پسماند در سازمان امور عشایر ایران

نشست مدیریت سبز و پسماند در سازمان امور عشایر ایران برای تعامل و همکاری های بیشتر سازمان با شهرداری در اجرای این طرح برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، نشست مدیریت سبز و پسماند سازمان امور عشایر ایران با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان، مدیر امور اداری، رفاه و پشتیبانی سازمان، شهردار ناحیه 2 منطقه 6 تهران، ممیز گواهینامه مدیریت سبز در سازمان مدیریت پسماند و جمعی از کارشناسان با هدف بررسی عملکرد سازمان امور عشایر در شاخص های مدیریت سبز و پسماند جشنواره شهید رجایی برگزار شد.

 معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان امور عشایر ایران در این نشست با اشاره به اهمیت اجرای مدیریت سبز و پسماند در دستگاه های اداری، گفت: مدیریت سبز دارای اهمیت ویژه ای است که باید مورد توجه بیشتری قرار بگیرد.

سیاوش احمدی میرقائد ادامه داد: تمام تلاش نیروهای جهادی سازمان که با تمام قوا در حال خدمت رسانی به عشایر هستند، صرفه جویی در مصرف انرژی و رعایت مدیریت سبز و پسماند است.

مدیر امور اداری، رفاه و پشتیبانی سازمان امور عشایر ایران نیز در این نشست با تاکید بر اهمیت مدیریت سبز و صرفه جویی در شاخص های انرژی، گفت: سازمان امور عشایر از پنل های خورشیدی برای تولید برق استفاده می کند و مدیریت پسماند در سازمان نیز اجرا شده است. 

 ممیز گواهینامه مدیریت سبز شهرداری ناحیه 2 منطقه 6 تهران نیز با توضیح نحوه ارائه گواهینامه مدیریت سبز به دستگاه های اداری پس از بازدیدهای میدانی، گفت: معرفی یک اداره به عنوان ساختمان سبز و اعطای گواهینامه مدیریت سبز برای ساختمان ها به صورت رایگان پس از بررسی های میدانی صورت می گیرد.

علی شاه علی افزود: برای ارتقای فرهنگ سازمانی در مدیریت سبز و پسماند، دوره آموزشی "سلامت، مدیریت سبز و مدیریت پسماند" را برای کارکنان دستگاه های اداری برگزار می کنیم. 

  • تاریخ درج خبر : چهارشنبه ٩ خرداد ١٤٠٣ - ١٥:١٤
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: