پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


در شورای عشایری میاندوآب مطرح شد:

بانک‌ها پرداخت تسهیلات به عشایر را تسهیل کنند

مدیرکل امور عشایر آذربایجان‌غربی در شورای عشایر شهرستان میاندوآب گفت: انتظار داریم بانک‌ها پرداخت تسهیلات برای عشایر را تسهیل کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از خبرگزاری ها، شورای عشایری میاندوآب برای بررسی مشکلات و دغدغه های عشایر با حضور مسئولین شهرستان برگزار شد.

مدیرکل امور عشایر آذربایجان‌غربی در این نشست با بیان اینکه اینکه انتظار داریم بانک‌ها پرداخت تسهیلات برای عشایر را تسهیل کنند، از انجام اقدامات لازم برای مناسب‌سازی مسیر تردد به ییلاقات سلیم‌خان شاهین‌دژ، هشترود و سهند خبر داد.

علی ناجی در خصوص توزیع پنل های خورشیدی در بین عشایر اظهار کرد: برای تأمین روشنایی و برق مصرفی عشایر تا جایی که منابع مالی تأمین و امور برق استان همکاری کند، پنل خورشیدی در اختیار عشایر شهرستان قرار خواهد گرفت.

وی گفت: امسال درحد توان نسبت به تأمین آب آشامیدنی سالم و بهداشتی با لوله‌کشی از چشمه و همچنین تأمین تانکرهای آب ثابت و سیار اقدام خواهیم کرد.

فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب نیز در این نشیت با تاکید بر اینکه عشایر همیشه پای انقلاب بوده‌اند و در سخت‌ترین شرایط و با کمترین امکانات دست از تولید برنداشته اند، گفت: توجه ویژه به نیازهای آموزشی، بهداشتی، عمرانی و خدماتی قشر زحمتکش هعشایر حداقل کاری است که باید توسط دستگاه های اجرایی انجام شود.

 محمدرضا رضایی بیان کرد: با توجه به آغاز فصل کوچ عشایر به ییلاق‌، اقدامات لازم برای تأمین آرد، سوخت و آب آشامیدنی عشایر در دستور کار شورای عشایر شهرستان قرار گیرد و برای تخصیص آرد و تأمین نان مورد نیاز عشایر شهرستان نیازمند پالایش دقیق آمار هستیم.

  • تاریخ درج خبر : چهارشنبه ١٩ ارديبهشت ١٤٠٣ - ١١:٠٨
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: