پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


رئیس اورژانس کشور پیگیر اختصاص یک بالگرد به کهگیلویه و بویراحمد

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به فوت دختر ۱۷ساله عشایری در بهمئی به دلیل نبود اورژانس هوایی، گفت: رئیس اورژانس کشور پیگیر اختصاص یک بالگرد به این استان است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، سعید جاودان سیرت در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، اظهار داشت: پس از سقوط بالگرد اورژانس کهگیلویه و بویراحمد در تیرماه امسال در حین ماموریت، اقدامات زیادی انجام شد و با رئیس جمهور صحبت شد و در سفر وزیر بهداشت به استان نیز این مشکل پیگیری شد و مکاتباتی انجام داده ایم.

وی افزود: با چهار شرکت بالگردی رایزنی‌هایی صورت گرفته و رئیس اورژانس کشور نیز پیگیر اختصاص یک بالگرد به کهگیلویه و بویراحمد است.

جاودان سیرت با اشاره به فوت دختر ۱۷ساله عشایری در شهرستان بهمئی، ابراز کرد: نیروهای اورژانس به بالین مصدوم رسیدند و کمک های اولیه را انجام دادند منتهی به دلیل سخت گذر بودن و مسافتی زیادی که تا محل مصدوم وجود داشت، متاسفانه زمانی که مصدوم را به آمبولانس رساندند، فوت کرد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد در خصوص درخواست کمک از برخی استان ها برای اعزام بالگرد و همکاری نکردن آنها، بیان کرد: درخواست کمک برای اعزام بالگرد از استان‌ها شد که گفته شده شرایط ناپایداری داشتند و خود این استانها باید در این زمینه توضیح دهند.

  • تاریخ درج خبر : سه شنبه ٧ آذر ١٤٠٢ - ٢٠:٠٢
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: