پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


در آستانه هفته کتاب

سومین اردوی کتابخوانی عشایر فارس در فیروزآباد برگزار می شود

سومین اردوی کتاب‌خوانی عشایر فارس ۲۰آبان، همزمان با هفته کتاب‌، در منطقه عشایری "منگرگ" فیروزآباد برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از خبرگزاری ها،مدیرکل کتابخانه‌های عمومی فارس با اشاره به برنامه‌ریزی برای هفته کتاب، گفت: برنامه‌های هفته کتاب فارس با برنامه اردوی کتاب‌خوانی عشایر آغاز می‌شود و سومین نشست این طرح 20آبان همزمان با هفته کتاب به میزبانی ایل‌نشینان منطقه "منگرگ" فیروزآباد برگزار می شود.

محمدحسین فیروز افزود: برگزاری برنامه‌های ترویجی و فرهنگی کتاب محور، اهدای کتاب، ارائه خدمات کتابخانه سیار، برگزاری مسابقه، جمع‌خوانی، قصه‌گویی، رده‌های مهارتی و آموزشی از برنامه‌های این اردوی یک‌روزه در مناطق عشایری استان است.

وی گفت: این اردو به همت اداره کل کتابخانه‌های عمومی فارس و مشارکت تعدادی از دستگاه‌های اجرایی استان اجرا می شود.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی فارس خاطرنشان کرد: هدف از اجرای این برنامه، توسعه عدالت فرهنگی و تسهیل دسترسی جامعه عشایری استان به کتاب و منابع اطلاعاتی است.

فیروزی یادآور شد: نخستین اردوی کتابخوانی عشایر فارس در شهریورماه سال جاری در منطقه عشایری "خسرو و شیرین" شهرستان آباده و دومین برنامه نیز 29 شهریورماه در منطقه عشایری "گردنه بزن" شهرستان اقلید برگزار شد و برنامه ریزی کرده ایم اردوهای کتابخوانی عشایر تا پایان سال در شهرستان های دارای عشایر در فارس برگزار شود.

سی و یکمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی استان از 23 تا 30 آبان ماه با شعار "آینده خواندنی است" برگزار خواهد شد.

  • تاریخ درج خبر : چهارشنبه ١٧ آبان ١٤٠٢ - ١٦:١٩
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: