پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


شورای عشایری شهرستان آمل برگزار شد

شورای عشایری آمل به منظور برنامه ریزی برای برطرف کردن مشکلات عشایر با حضور مسئولین دستگاه های اجرایی شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از روابط عمومی امور عشایر مازندران، رئیس امور عشایر مازندران در شورای عشایری آمل با اشاره به ضرورت و اهمیت توزیع آرد بین عشایر شهرستان، اظهار داشت: پس از ابلاغ مصوبات شورای عشایری استان، جلسات متعددی با دستگاه‌های مربوطه برگزار شد و با همکاری اداره کل غله، نمایندگان توزیع آرد مشخص شدند و سامانه مربوطه فعال شده و از ماه آینده توزیع آرد بین عشایر شهرستان آغاز می‌شود.

شعبانی حاجی با اشاره به فرارسیدن فصل کوچ عشایر مازندران، گفت: عشایر استان باید از ورود زودهنگام دام به مراتع ییلاقی خودداری کنند و برای این منظور، همکاری همه جانبه دستگاه‌های اجرایی و نظامی استان نیاز است.

فرماندار آمل نیز در این نشست با اشاره به اهمیت همکاری دستگاه‌های اجرایی در خدمات رسانی به عشایر، از دستگاه‌های اجرایی شهرستان خواست تا بخشی از اعتبارات خود را به این موضوع اختصاص دهند.

وی افزود: راه اندازی خانه بهداشت سیار عشایری که از اقدامات خوب امور عشایر مازندران و شبکه بهداشت شهرستان است، باید فعال و به دشت لار انتقال یابد و بهورزان آن نیز از خود عشایر انتخاب شوند.

  • تاریخ درج خبر : پنج شنبه ٢٨ ارديبهشت ١٤٠٢ - ١٢:٣٥
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: