پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


اجرای 76 پروژه در مناطق عشایری سیستان و بلوچستان از اعتبارات مالیات بر ارزش افزوده

76 پروژه از محل اعتبارات مالیات ارزش افزوده با اعتبار سیزده میلیارد و 500 میلیون تومان در مناطق عشایری سیستان و بلوچستان اجرا شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از روابط عمومی امور عشایر سیستان و بلوچستان، حمید طوقی اظهار داشت:  تعداد 76 پروژه عمرانی و خدماتی از محل اعتبارات مالیات ارزش افزوده طی سال گذشته تا کنون با اعتبار سیزده میلیارد و 500 میلیون تومان در مناطق عشایری سیستان و بلوچستان اجرا شده است.

وی ادامه داد:  با بهره برداری از این پروژه ها بیش از 1000 خانوار عشایری در استان از مزایای آن بهره مند شدند.

طوقی افزود: این پروژه ها شامل احداث منبع آب، حفر و تجهیز چاه مالداری، توزیع فانوس خورشیدی، اجرای خط انتقال آب و برقدارکردن  چاه های کشاورزی در مناطق عشایری استان عنوان کرد.

مدیرکل امور عشایر سیستان و بلوچستان اظهار داشت: عیلرغم استمرار خشکسالی و کاهش علوفه دامی در مراتع، بهبود و اصلاح ناوگان آبرسانی و پوشش صد در صدی تعداد 3200 خانوار عشایری در استان که نیازمند به آبرسانی سیار هستند، به صورت مستمر انجام می شود.

وی خاطرنشان شد: توزیع تانکرهای ثابت و کشنده برای تأمین آب شرب انسان و دام یکی از محورهای اصلی فعالیت های امور عشایر سیستان و بلوچستان  است که به نحو مطلوبی اجرا می شود.

 

  • تاریخ درج خبر : دوشنبه ٢٥ ارديبهشت ١٤٠٢ - ١٠:٣٩
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: