پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


شورای عشایری ثلاث باباجانی در استان کرمانشاه برگزار شد

شورای عشایری ثلاث باباجانی با حضور فرماندار و مدیرکل امور عشایر کرمانشاه به منظور بررسی مشکلات عشایر شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران و به نقل از روابط عمومی امور عشایر استان کرمانشاه، در این نشست که مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان نیز حضور داشتند، آخرین اقدامات در حوزه خدمات رسانی به عشایر منطقه و برنامه های تدوین شده در سال جاری به‌منظور رفع چالش های عشایر شهرستان مورد بررسی قرار گرفت.

پیگیری اقدامات صورت گرفته شده در خصوص جذب اعتبارات بند ب تبصره 16 به منظور ارائه تسهیلات در زمینه ایجاد کمپ های گردشگری عشایری، تولید گیاهان دارویی، پرواربندی دام و تولید صنایع دستی عشایر شهرستان از محورهایی بود که در این جلسه مورد تاکید قرار گرفته شد .

توزیع عادلانه خدمات، پیگیری پیشرفت پروژه های عمرانی از محل بودجه های عمرانی مصوب و همچنین نحوه هزینه کرد اعتبارات تخصیص یافته از محل مالیات بر ارزش افزوده از دیگر موارد مورد بررسی در شورای عشایری ثلاث باباجانی بود.

 مدیر کل در جلسه شورای عشایر شهرستان ثلاث باباجانی در این نشست گفت: توزیع عادلانه آرد، هدفمندسازی خدمات رسانی و بهبود معیشت عشایر شهرستان از مهمترین اولویت های امور عشایر استان در سال جاری می باشد.

 شهرستان مرزی ثلاث باباجانی با دارا بودن استعدادهای طبیعی و خدادادی هر ساله میزبان جمعی از عشایر استان  کرمانشاه در فصول مختلف سال است.

  • تاریخ درج خبر : شنبه ٢٣ ارديبهشت ١٤٠٢ - ٠٩:٤١
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: