پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


با حضور مشاور امور زنان و خانواده رئیس سازمان امور عشایر

مشکلات صندوق های خرد زنان عشایری سیستان و بلوچستان مورد بررسی قرار گرفت

مشاور رئیس سازمان امور عشایر ایران در امور زنان و خانواده در سفر به سیستان و بلوچستان مشکلات صندوق های اعتبارات خرد زنان عشایری این استان را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از روابط عمومی امور عشایر سیستان و بلوچستان، سیده فریده موسوی به منظور بررسی وضعیت صندوق های اعتبارات خرد زنان عشایری سیستان و بلوچستان به این استان سفر کرد.

وی در روز نخست حضور در سیستان و بلوچستان با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابل دیدار و در خصوص مشکلات زنان عشایری شهرستان گفتگو و تبادل نظر کرد و در این نشست بر بهبود وضعیت اقتصادی و اشتغال زنان عشایری زابل تاکید شد.

 موسوی همچنین از مناطق عشایری میل نادر و کوه خواجه شهرستان زابل بازدید کرد و در نشست با نماینده مرکز تحقیقات و اعضای صندوق های اعتبارات خرد زنان عشایری شهرستان های حوزه سیستان در منطقه میل نادر، مشکلات مربوطه به این صندوق ها مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد مرکز تحقیقات استان برای توانمندسازی زنان عشایری منطقه دوره های آموزشی و ترویجی برگزار نماید. ضرورت افزایش سهام اعضای صندوق های اعتبارات خرد زنان عشایری از دیگر موارد مطرح شده در این جلسه بود.

مشاور امور زنان و خانواده رئیس سازمان امور عشایر ایران همچنین در دیدار با مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری سیستان و بلوچستان موضوع اشتغال، بهداشت و درمان، تحصیلات و دیگر مشکلات مربوط به زنان عشایری استان را مورد بررسی قرار دادند.

برگزاری دوره آموزشی توانمندسازی مدیران عامل، اعضای هیئت مدیره و اعضای صندوق های اعتبارات خرد زنان عشایری استان در محل مرکز آموزشی شهید خیابانیان زاهدان، بازدید از چند منطقه عشایری در استان و دیدار با اعضای صندوق های اعتبارات خرد زنان عشایری شهرستان خاش در منطقه عشایری درودی از دیگر برنامه های سفر سه روزه مشاور امور زنان و خانواده رئیس سازمان امور عشایر ایران به سیستان و بلوچستان بود.

 

 

  • تاریخ درج خبر : پنج شنبه ٢١ ارديبهشت ١٤٠٢ - ١١:٥٣
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: