پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


قدردانی سفیر بولیوی از وزیر جهاد کشاورزی و سازمان امور عشایر ایران

سفیر بولیوی در ایران از وزیر جهاد کشاورزی و مدیران سازمان امور عشایر ایران به خاطر برگزاری مراسم مشترک اقوام و عشایر ایران و بولیوی قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امو عشار ایران، خانم رومینا راموس سفیر دولت چندملیتی بولیوی در ایران از وزیر جهاد کشاورزی و مدیران سازمان امور عشایر ایران به خاطر برگزاری "مراسم مشنرک ایران و بولیوی در حوزه اقوام و عشایر" در روز دولت چندملیتی بولیوی قدردانی کرد.

متن پیام سفیر کشور بولیوی خطاب به وزیر جهاد کشاورزی به شرح زیر است:

مفتخرم از شما به دلیل تمام همکاری های صورت گرفته از جانب جنابعالی و مدیران سازمان امور عشایر ایران و نیز دفتر بین الملل وزارت جهاد کشاورزی تشکر صمیمانه و ابراز قدردانی کنم زیرا موجب برگزاری مراسمی در روز دولت چندملیتی بولیوی شد که نشانی از برادری  میان ملت و مردم ایران و بولیوی در ۴ بهمن ‍۴۰۱ به نمایش گذاشت.

این مراسم برادرانه، روابط دو جانبه را افزایش داده و تقویت کرده و نشان داد در دولت چند ملیتی بولیوی و جمهوری اسلامی ایران تنوعی فرهنگی و قومی وجود دارد که ایجاد برادری می کند چرا که در بولیوی دولت چندملیتی با ۳۶ ملت و مردم بومی ریشه دار بروز پیدا می کند و در جمهوری اسلامی ایران از طریق وجود عشایر و اقوام جلوه می نماید که نمایندگانی از ایشان در مراسم ۴ بهمن ماه حضور یافتند. موقع را مغتنم شمرده و احترامات فائقه خود را اظهار می نمایم.

  • تاریخ درج خبر : چهارشنبه ٢٤ اسفند ١٤٠١ - ١٧:٢٤
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: