پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


رئيس سازمان حراست وزارت جهاد كشاورزي:

پرسنل حراست کار بسیار حساسی را بر عهده دارند

رئيس سازمان حراست وزارت جهاد كشاورزي گفت: جایگاه حراست جایگاه ویژه ای است و مجموعه پرسنل حراست کار بسیار حساسی را بر عهده دارند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني سازمان امور عشاير ايران به نقل از روابط عمومي امور عشاير چهارمحال و بختياري، در گردهمايي روساي حراست امور عشاير كشور در شهرکرد که با حضور مشاور وزير و رئيس سازمان حراست وزارت جهاد كشاورزي برگزار شد از حراست هاي نمونه امور عشاير استانها تجليل بعمل آمد.

مشاور وزير و رئيس سازمان حراست وزارت جهاد كشاورزي در اين مراسم اظهار داشت: جایگاه حراست جایگاه بسیار ویژه ای است و مجموعه پرسنل حراست کار بسیار حساسی را بر عهده دارند.

محمدعلي نصيري افزود: الحمدلله همکاران ما در مجموعه حراست استانها دارای تبحر، دانش و تجربه هستند و به شایستگی از عهده وظایف سازمانی خود بر می آیند.

رئیس حراست سازمان امور عشاير ايران نيز در اين مراسم با اشاره به اینکه حفظ سلامت افراد در سازمان از اهمیت بسیاری برخوردار است، گفت: مهم ترین وظیفه حراست در هر سازمانی حفظ سلامت سازمان است که این مهم نیازمند زیرساخت ها و برنامه ریزی های لازم است.

محمد ياري با اشاره به اینکه منظور از سلامت سازمان، حفظ ارزش های آن است، خاطرنشان کرد: بر این اساس باید همه تلاش خود را به کار ببندیم تا سازمان بر ارزش های خود پایدار و ثابت قدم باشد و با قوت به فعالیت های خود ادامه دهد.

در اين مراسم از مسئولين حراست های امور عشایر استان هاي خوزستان، كرمانشاه و خراسان جنوبي به عنوان حراست نمونه با اهداء لوح تقدير، تجليل و قدرداني شد.

  • تاریخ درج خبر : چهارشنبه ١٧ اسفند ١٤٠١ - ١٣:٢٥
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: