پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


مسئول حوزه نمایندگلی ولی فقیه در سازمان امور عشایر:

حضرت فاطمه (س) الگو هستند و به داشتن چنین شخصیتی افتخار می کنیم

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان امور عشایر گفت: حضرت فاطمه (س) الگو و نمونه و اسوه می باشند و ما به داشتن چنین شخصیتی افتخار می کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، همزمان با فرارسیدن ایام فاطمیه و سالروز شهادت حضرت زهرا (س) مراسم سوگواری  با حضور رئیس و کارکنان سازمان امور عشایر ایران و سخنرانی مسئول حوزه نمایندگلی ولی فقیه در این سازمان برگزار شد.

مسئول حوزه نمایندگلی ولی فقیه در سازمان امور عشایر ایران در این مراسم که در محل نمازخانه سازمان برگزار شد با اشاره به جایگاه والای حضرت فاطمه (س)، اظهار داشت: پیامبر اسلام (ص) به خاطر جایگاه بسیار والای حضرت فاطمه (س) ایشان را ام ابیها خطاب می کردند.

حجت الاسلام رحیمی بیان داشت: جایگاه اول ایشان جایگاه دختری پیامبر اسلام (ص) بود، جایگاه دوم ایشان جایگاه همسری بود و جایگاه سوم جایگاه مادری بود که در همه آنها اسوه و نمونه بودند.

وی با اشاره به اینکه جایگاه چهارم حضرت زهرا (س) شخصیت اجتماعی ایشان است که می تواند برای ما الگو و نمونه و اسوه باشد، اظهار داشت: افتخار می کنیم به داشتن چنین شخصیتی که هم معصوم است، هم همسر معصوم است و هم مادر معصوم و ما می توانیم از زندگی ایشان الگوبرداری کنیم.

  • تاریخ درج خبر : دوشنبه ٥ دی ١٤٠١ - ١٣:٤٦
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: