پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


سرپرست امور عشایر خراسان جنوبی:

سوخت زمستانه عشایر در سه شهرستان خراسان جنوبی تامین می شود

سرپرست امور عشایر خراسان جنوبی گفت: سوخت زمستانه خانوارهای عشایری در سه شهرستان در خراسان جنوبی تا پایان هفته جاری تأمین می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از روابط عمومی امور عشایر خراسان جنوبی، محمدابراهیم ابراهیمی اظهار داشت: سوخت زمستانه عشایر سه شهرستان قائنات، نهبندان و فردوس تامین شده و برای عشایر این سه شهرستان ۲۶ هزار لیتر نفت سفید از شرکت پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی استان در خواست شده که پس از تایید تا سه روز آینده تامین می‌شود.

وی افزود: برای عشایری که کالابرگ نداشته باشند و در تامین سوخت زمستانه دچار مشکل باشند نفت ارائه می‌شود و تا سقف ۱۰۰ لیتر برای هر خانوار نفت سفید تأمین می شود.

ابراهیمی با بیان اینکه توزیع نفت سفید عشایر با نظارت امور عشایر صورت می‌گیرد، افزود: سوخت زمستانی عشایر استان با مراجعه به اداره امور عشایر و شرکت تعاونی عشایری و ارائه درخواست و تاییدیه امور عشایر تأمین می شود.

سرپرست امور عشایر خراسان جنوبی گفت: درنیمه نخست سال جاری ۳۲ هزار و ۲۰۰ لیتر نفت سفید برای ۳۵۰ خانوار عشایری استان و 3060 سیلندر گاز مایع از سوی تشکل های عشایری تامین شده است.

  • تاریخ درج خبر : دوشنبه ١٦ آبان ١٤٠١ - ١١:٢٦
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: