پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


بررسی مشکلات فناوری اطلاعات و اداری امور عشایر چهارمحال و بختیاری و اصفهان

مدیرکل فناوری اطلاعات و مدیر امور اداری سازمان امور عشایر در سفر به اصفهان و چهارمحال و بختیاری مشکلات فناوری و اداری امور عشایر این دو استان را مورد بررسی قرار دارند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، مدیرکل امور عشایر چهارمحال و بختیاری در این نشست با ارائه گزارشی از وضعیت منابع انسانی اداره کل امور عشایر استان، اظهار داشت: سال گذشته با اعلام پست‌های بلاتصدی به سازمان، نیروی انسانی مورد نیاز این اداره کل از طریق آزمون استخدامی و پس از طی مراحل مصاحبه و گزینش جذب شد.

یحیی حسین پور افزود: در حال حاضر همچنان در برخی از پست‌های تخصصی کمبود نیرو داریم که نیازمند پیگیری از ستاد و دریافت مجوز از سازمان امور اداری و استخدامی کشور است.

محمد ایرانپور مدیرکل فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان امور عشایر ایران نیز در این نشست با ارائه توضیحاتی در حوزه فناوری اطلاعات و تحول اداری، استفاده از نرم افزارهای روز را مورد تاکید قرار داد.

علی اسفندیاری مدیر امور اداری، رفاه و پشتیبانی سازمان امور عشایر ایران نیز با بیان سیاست‌های سازمان در حوزه اداری و رفاه کارکنان، گفت: جذب و استخدام نیروی انسانی متخصص در امور عشایر استان ها در برنامه کاری امور اداری سازمان  قرار دارد که منوط به دریافت مجوز از سازمان امور اداری و استخدامی کشور است.

مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری و مدیر امور اداری، رفاه و پشتیبانی سازمان امور عشایر همچنین در سفر به اصفهان و نشست با مدیرکل و کارکنان امور عشایر استان به پرسش ها و دغدغه های کارکنان امور عشایر استان در حوزه های تحول اداری، ساختار و تشکیلات، احکام کارگزینی و فناوری اطلاعات پاسخ دادند.

  • تاریخ درج خبر : جمعه ١٤ خرداد ١٤٠٠ - ١٦:١٩
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: