نسخه چاپی


برگزاری کارگروه روستایی و عشایری دهه فجر آذربایجان شرقی

کارگروه روستایی و عشایری دهه فجر در آذربایجان شرقی به ریاست مدیرکل امور عشایر استان و مسئول کارگروه عشایری دهه فجر در آذربایجان شرقی برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از روابط عمومی امور عشایر آذربایجان شرقی، مدیرکل امور عشایر آذربایجان شرقی در کارگروه روستایی و عشایری ستاد بزرگداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: همه آحاد مردم شهری، روستایی و عشایری از ابتدای انقلاب با علاقه وافر در کنار نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و هستند.

آل هاشم که مسئولیت کارگروه ستاد دهه فجر در آذربایحلت شرقی را برعهده دارد در ادامه این نشست که رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان نیز حضور داشت گفت: میدان راه آهن تبریز از اوایل انقلاب محل تجمعات و اقامه نماز جمعه تبریز بود بنابراین پیشنهاد می شود از میدان راه آهن تبریز به عنوان نماد انقلاب اسلامی یاد شود.

وی ادامه داد: دشمنان در صدد هستند به طرق مختلف از قبیل تهاجم فرهنگی، جنگ اقتصادی، جنگ نرم و اخیرا جنگ هسته ای نظام را دچار مشکل کنند که با هوشیاری مسئولین دلسوز و مردم عزیزمان ناموفق بوده اند.

مدیرکل امور عشایر آذربایجان شرقی با تاکید بر برگزاری هرچه باشکوهتر برنامه های فرهنگی و جشن در دهه فجر امسال طبق دستورالعمل های ستاد ملی کرونا، گفت: حوزه عشایر طبق روال سالهای قبل با همراهی کامل و انسجام بیشتر در راستای اجرای دستورالعمل های راهبردی و اهداف کلان ستاد دهه فجر تلاش خواهد کرد.

  • تاریخ درج خبر : دوشنبه ٢٢ دی ١٣٩٩ - ١١:٥٧
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: