پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


توانمندسازی زنان عشایری چهارمحال و بختیاری در مشاغل خانگی در لردگان

کارگاه آموزشی توانمندسازی زنان عشایری در مشاغل خانگی در منطقه عشایری "چیلته" بخش رودشت شهرستان لردگان در چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از روابط عمومی امور عشایر چهارمحال و بختیاری، کارگاه آموزشی کاربردی  ویژه توانمندسازی زنان عشایری در مشاغل خانگی در منطقه عشایری "چیلته" بخش رودشت شهرستان لردگان برگزار شد.

مدیرکل امور عشایر چهارمحال و بختیاری هدف از برگزاری این دوره را توان افزایی و افزایش مهارت زنان عشایری منطقه برشمرد و افزود: افزایش درآمد، دسترسی به منابع مالی و اعتباری، ایجاد اشتغال مولد و بهبود معیشت خانوارها از جمله مواردی هستند که در کنار اثرات اجتماعی مشاغل خانگی مانند کاهش فقر، کاهش بیکاری، گسترش مشارکت و انسجام اجتماعی و افزایش رفاه، اثرات مثبت زیادی برای اجتماع به همراه دارند.

 محمد محمودی گفت: باتوجه به فعالیت زنان عشایری این منطقه در فضای مجازی و تولید محتوا از فعالیت های روزانه خود در این بستر، لازم است توانمندی های خود را در تولید محتوا به نحو صحیح در حوزه فروش کالا متمرکز و سوژه یابی به سمت مناطق گردشگری، صنایع دستی و تولید محتوای آموزشی سوق داده شود.

 

  • تاریخ درج خبر : سه شنبه ١٧ بهمن ١٤٠٢ - ١١:٠٧
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: