پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


مدیرکل امور عشایر فارس خبر داد:

بهره برداری از 16 پروژه در دهه فجر در مناطق عشایری فارس

مدیرکل امور عشایر فارس گفت: 16 پروژه در دهه فجر در مناطق عشایری فارس افتتاح و 1100خانوار از مزایای این پروژه ها برخوردار می شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از روابط عمومی امور عشایر فارس، کریمی اظهار کرد: امور عشایر فارس در دهه فجر افتتاح و بهره برداری از 16 پروژه  عشایری و 3 پروژه شاخص با اعتبار 19میلیارد تومان برای استفاده 1100خانوار عشایری افتتاح می کند.

وی افزود:  دیدار با خانواده های شهدای عشایری، گلباران و غبارروبی قبور مطهر شهدا و حضور عشایر استان در راهپیمایی 22 بهمن از دیگر برنامه های این امور عشایر استان می باشد.

کریمی با اشاره به برنامه ریزی های صورت گرفته برای بهره مندی عشایر از پروژه های عمرانی، گفت: از این 16 پروژه، سه پروژه خط انتقال برق و تجهیز چاه دورگ دهنو در شهرستان رستم، احداث 15 کیلومتر خط انتقال آب به منطقه عشایر دهویه فیروزآباد و احداث مخزن ذخیره آب 300 مترمکعبي برای تامین آب شرب کانون اسکان ایل سالار فراشبند با اعتبار 10 میلیارد تومان و 440 خانوار بهره مند، به عنوان پروژه های شاخص عشایری افتتاح می شوند.

مدیرکل امور عشایر فارس ادامه داد: مابقی پروژه ها با اعتبار 9 میلیارد تومان  با بهره مندی 625خانوار عشایری استان افتتاح و به بهره برداری می رسند.

  • تاریخ درج خبر : دوشنبه ١٦ بهمن ١٤٠٢ - ٠٩:١٩
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: