پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


افتتاح مجهزترین دکل مخابراتی در "سرتنگ" سمیرم توسط سرپرست سازمان امور عشایر ایران

سرپرست سازمان امور عشایر ایران یکی از مجهزترین دکل های مخابراتی در منطقه عشایری "سرتنگ" پادنا در شهرستان سمیرم را افتتاح کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، سیاوش احمدی میرقائد در مراسم افتتاح این دکل مخابراتی که نماینده مردم سمیرم در مجلس و مسئولان محلی نیز حضور داشتند، گفت: در دنیای امروز ارتباطات و تبادل اطلاعات از طریق تلفن و فضای مجازی یکی از نیازهای اصلی مردم شده و جامعه عشایری نیز از این قضیه مستثنی نیست.

 وی با بیان اینکه تلاش کرده ایم با همکاری نمایندگان مجلس، وزارت نیرو و وزارت ارتباطات دکل های مخابراتی را در تمامی مناطق عشایری توسعه و تجهیز کنیم، ابراز امیدواری کرد به زودی شاهد افتتاح دکل های مخابراتی در مناطق عشایری "گرم آباد" و "لای سرخ" در شهرستان سمیرم باشیم.

احمدی میرقائد بیان داشت: برای توسعه گردشگری عشایر و ارتقای شاخص های توسعه در مناطق عشایری، لازم است دکل های مخابراتی را برای پوشش تلفن همراه و تلفن ثابت به دورترین مناطق عشایری ببریم و این مهم امروز میسر شده و عشایر عزیز از این نعمت بهره مند شده اند.

سرپرست سازمان امور عشایر ایران ابراز داشت: با برنامه‌ریزی های صورت گرفته برای خارج کردن عشایر از اتکای صرف به دامداری و تنوع بخشی به مشاغل و درآمد آنان، طرح های توسعه گردشگری و صنایع دستی عشایر، توسعه کشت گیاهان دارویی و ایجاد درآمدهای پایدار دیگر را در مناطق عشایری اجرا کرده ایم.

فرماندار سمیرم نیز در این مراسم ابراز امیدواری کرد طی هفته های آینده برای افتتاح دکل های مخابراتی بیشتر برای عشایر شهرستان، شاهد حضور مجدد سرپرست سازمان امور عشایر کشور، مسئولین وزارت نیرو و وزارت ارتباطات در سمیرم باشیم.

براساس اعلام رئیس امور عشایر سمیرم، در سفر سرپرست سازمان امور عشایر ایران به این شهرستان، در مجموع پروژه‌هایی به ارزش ۳۰میلیارد تومان مورد بهره‌برداری قرار گرفت و کلنگ زنی شد.

  • تاریخ درج خبر : جمعه ٣ آذر ١٤٠٢ - ٢١:٤٤
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: