پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


رئیس سازمان امور عشایر ایران:

حراست از بخش های مهم نظارتی دستگاه ها است

رئیس سازمان امور عشایر ایران در مراسم معارفه رئیس جدید حراست سازمان گفت: حراست یکی از بخش های مهم نظارتی در دستگاه ها است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، مراسم معارفۀ رئیس جدید حراست سازمان امور عشایر ایران و تجلیل از رئیس پیشین حراست سازمان با حضور رئیس سازمان امور عشایر، معاون حراست وزارت جهاد کشاورزی و اعضای شورای مدیران سازمان برگزار شد.

رئیس سازمان امور عشایر ایران در این مراسم با بیان اینکه حراست یکی از بخش های مهم نظارتی دستگاه ها است، اظهار داشت: اقدامات خوبی در چند ماه اخیر برای اصلاح فرآیندها و شفاف سازی در توزیع آرد و سوخت عشایر انجام شده است.

عباس پاپی زاده ادامه داد: باید این خدمات را در بستر الکترونیکی و به صورت شفاف انجام دهیم و نیروهای حراست نیز باید وظایف نظارتی خود را در این خصوص انجام دهند.

وی گفت: عشایر توقع زیادی از ما ندارند همینکه ببینند مشکلاتشان از سوی مسؤولین شنیده و پیگیری می شود همکاری لازم را انجام می دهند.

معاون حراست وزارت جهاد کشاورزی نیز در این نشست سازماندهی، برنامه ریزی، کنترل و نظارت و هدایت و رهبری را از وظایف مدیران عنوان کرد و گفت: نظارتی که در حراست انجام می شود از نوع خیرخواهانه و پیشگیرانه است.

وی افزود: حراست یک واحد نظارتی است که از آسیب های مالی و اداری و سایر آسیب هایی که ممکن است در سازمان ها رخ دهد پیشگیری می کند.

در پایان این نشست از زحمات و تلاش های "علی سلیمی" رئیس پیشین حراست سازمان امور عشایر ایران تقدیر بعمل آمد و حکم انتصاب "محمد یاری" به وی ابلاغ و به عنوان رئیس جدید حراست سازمان امور عشایر ایران معرفی شد.

 

 

 

  • تاریخ درج خبر : سه شنبه ٢٩ شهريور ١٤٠١ - ١٢:٠٦
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: