پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


مدیرکل برنامه و بودجه سازمان امور عشایر ایران:

امسال اعتبارات خوبی برای تامین آب و راه عشایر اختصاص داده شده است

مدیرکل برنامه و بودجه سازمان گفت: امسال اعتبارات خوبی برای تامین آب، راه و برق عشایر اختصاص داده شده که می تواند ناکافی بودن اعتبارات سال‌های گذشته را جبران نماید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از روابط عمومی امور عشایر خراسان جنوبی، حمید امینی در سفر به خراسان جنوبی و بازدید از مناطق عشایری شهرستان های سربیشه، نهبندان و سرایان اظهار داشت: اعتبارات آبرسانی به عشایر خراسان جنوبی که با خشکسالی شدید در چند سال اخیر مواجه هستند ناکافی بود و تامین آب برای آنان موضوعی جدی قلمداد می شود.

وی با اشاره به اینکه پراکندگی عشایر خراسان جنوبی و تعداد دام آنان زیاد اما منابع آبی در استان کم است، گفت: در بودجه امسال اعتبارات خوبی برای حوزه های تامین آب، راه و برق عشایر اختصاص داده شده که می تواند ناکافی بودن اعتبارات سال‌های گذشته را جبران نماید.

امینی با بیان اینکه تخصیص اعتبار برای تامین آب آشامیدنی و مرمت راه های عشایری که دچار فرسایش و تخریب شده اند بسیار حائز اهمیت است، افزود: امسال و سال آینده می توان از محل منابع محرومیت زدایی اعتبار پایدار خوبی در این حوزه ها تامین کرد.

مدیرکل برنامه و بودجه سازمان امور عشایر ایران خاطرنشان کرد: تخصیص اعتبار مناسب به مرور مشکلات عشایر در حوزه آب و راه را برطرف خواهد کرد.

  • تاریخ درج خبر : چهارشنبه ١٦ شهريور ١٤٠١ - ١٠:١٩
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: