پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


مدیرکل عمران سازمان امور عشایر ایران خبر داد:

رشد 86 برابری اعتبارات راه های عشایری کشور در بودجه 1401

مدیرکل عمران و امور زیربنایی سازمان امور عشایر ایران گفت: در بودجه 1401 ردیف اعتبارات ملی برای راه های عشایری رشد 86 برابری داشته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از روابط عمومی امور عشایر خراسان جنوبی، محمدرضا نوحی در بازدید از محلات عشایری خراسان‌جنوبی اظهار داشت: با رایزنی های رئیس سازمان امور عشایر با نمایندگان مجلس شورای اسلامی، بعد از 13 سال در بودجه سال 1401 ردیف اعتبار ملی برای راه های عشایری اختصاص داده شد.

وی هدف  از این بازدید را مشاهده مناطق عشایری و پروژه های عمرانی اجرا شده برای محرومیت زدایی در  مناطق عشایری استان عنوان کرد و گفت: کارشناسان امور آب، کشاورزی و محیط زیست سازمان برنامه و بودجه کشور در این سفر سه روزه به محلات عشایری خراسان جنوبی ما را همراهی کردند  تا از نزدیک شاهد محرومیت و نیازهای اعتباری این استان برای اجرای پروژه‌های عمرانی در مناطق عشایری باشند.

نوحی با بیان اینکه در بودجه 1401 اعتبارات خوبی برای خرید تانکر آبرسان در نظر گرفته شده است، گفت: با تخصیص این اعتبارات تانکرهای  آبرسان برای مناطق کم آب عشایری کشور خریداری می شود و تلاش می کنیم عدم تخصیص اعتبار فاینانس تامین آب شرب پایدار که  سال گذشته برای عشایر خراسان جنوبی از محل اعتبارات سال جاری جبران شود.

  • تاریخ درج خبر : سه شنبه ١٥ شهريور ١٤٠١ - ١٨:٤٦
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: