پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


خراسان رضوی میزبان رئیس سازمان امور عشایر ایران

بازدید پاپی‌زاده از پروژه بزرگ تامین آب عشایر کلات و سرخس

رئیس سازمان امور عشایر ایران در سفر به خراسان‌رضوی از روند اجرای پروژه بزرگ انتقال آب به ۲۷ محله عشایری در کلات و سرخس بازدید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، عباس پاپی زاده رئیس سازمان امور عشایر ایران و مهدی میزبان معاون توسعه و امور زیربنایی سازمان در سفر به خراسان‌رضوی از روند اجرای پروژه بزرگ انتقال آب از سد چهچهه کلات به سامانه‌های عشایری پایین دست سد بازدید کردند.

برای اجرای این پروژه ۹۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است و با اجرای آن ۲۱۰ خانوار در ۲۷ محله عشایری در کلات و سرخس از مزایای آن بهره‌مند می‌شوند.

 اجرای این پروژه از سال ۱۴۰۰ آغاز شده و شامل ۱۲۲ کیلومتر لوله کشی و خط انتقال آب، احداث دو ایستگاه پمپاژ آب، اجرای 8 کیلومتر انتقال برق، احداث منبع ذخیره آب بتنی به حجم 750 مترمکعب، نصب 27 منبع ذخیره آب پلی اتیلنی به حجم 540 مترمکعب و احداث 173 باب حوضچه انتقال آب می باشد.

در مرحله اول فاز یک این پروژه با 17 میلیارد تومان اعتبار، 9.5 کیلومتر لوله کشی و خط انتقال آب، احداث منبع ذخیره آب بتنی به حجم 200 مترمکعب و احداث 35 باب حوضچه انتقال آب اجرا می شود.

 

برگزاری مجمع عمومی اتحادیه عشایری دامداران متحرک در مشهد

همزمان با حضور رئیس سازمان امور عشایر ایران در مشهد مقدس، مجمع عمومی اتحادیه عشایری دامداران متحرک ایرانیان با حضور مدیرعامل اتحادیه دامداران متحرک ایرانیان و مدیران عامل اتحادیه تعاونی های عشایری برگزار شد.

همچنین دوره آموزشی "حقوق اداری" ویژه کاربران سیستم کارگزینی همتا با حضور روسای ادارات و کارشناسان امور اداری امور عشایر کشور به منظور آشنایی کاربران این سیستم با  سیستم جدید کارگزینی برگزار شد و رئیس سازمان امور عشایر ایران در سخنانی در جمع شرکت کنندگان این دوره رهنمودهای لازم را ارائه دادند.

  • تاریخ درج خبر : پنج شنبه ٢٩ ارديبهشت ١٤٠١ - ٠٨:٤٧
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: