پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


وزیر جهاد کشاورزی تاکید کرد:

فرآیند "دامدار کارت" توسط بانک کشاورزی در حال انجام است

وزیر جهاد کشاورزی گفت: یکی از برنامه های مهم ما "دامدار کارت" می باشد که فرآیند آن از طرف بانک کشاورزی در حال انجام است.

به گزارش پایگاه اظلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از روابط عمومی امور عشایر فارس، وزیر جهاد کشاورزی در جلسه شورای اداری شهرستان داراب اظهار داشت: مسئله تامین آب شرب سالم و بهداشتی از مسائل مهم هر شهری است و باید به صورت جدی پیگیری شود تا مشکلات عشایر منطقه دبیران و شهرپیر و زرین شهر حل شود.

 سیدجواد ساداتی نژاد با بیان اینکه تامین نهاده دامی دامداران یکی از اولویت های دولت است، افزود: تامین نهاده دامی برای دامداران روستاها و همچنین خرید دام مازاد عشایر و یا تحویل نهاده امانی به عشایر و تهاتر دام بعد از فصل پرواربندی توسط شرکت پشتیبانی امور دام انجام می شود و باید مشکلات تسهیلات از طرف بانک کشاورزی برطرف شود.

وی افزود: مجتمع گلخانه فجر دچار مشکلات زیادی است که باید ریاست سازمان و ذینفعان به طور جدی پیگیر مشکلات وام، زمین و مراتع دامداران و روند انجام پروژه های گلخانه ها باشند.

وزیر جهاد کشاورزی اظهار کرد: یکی از برنامه های مهم ما "دامدار کارت" می باشد که فرآیند آن از طرف بانک کشاورزی در حال انجام است.

  • تاریخ درج خبر : شنبه ٢٤ مهر ١٤٠٠ - ١٠:٥٧
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: