نسخه چاپی


شناسایی 1600 توانخواه عشایری در فارس

خدمات توانبخشی در جامعه عشایری فارس گسترش می یابد

مدیرکل امور عشایر فارس گفت: در راستای اجرای قانون حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت و به منظور گسترش ارائه خدمات توانبخشی مبتنی بر جامعه، طرح CBR افراد دارای معلولیت عشایر راه اندازی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از روابط عمومی امور عشایر فارس، روح اله بهرامی بیان داشت: با پیگیری اداره کل امور عشایر و همکاری اداره کل بهزیستی استان فارس، توانبخشی مبتنی بر جامعه CBR برای توانخواهان جامعه عشایری راه اندازی و تاکنون تعداد 1600 توانخواه عشایری شناسایی و خدمات لازم به آنان ارائه می گردد.

وی افزود: در همین راستا تفاهم نامه چهار جانبه فی مابین اداره کل امور عشایر فارس، اداره کل بهزیستی،  آموزش و پرورش عشایر و سپاه عشایر استان برای ارائه خدمات به جامعه عشایری و حل مشکلات معلولین منعقد و امضاء شده است.

بهرامی هدف از امضاء این تفاهم نامه را شناسایی، نیازسنجی و ارائه خدمات آموزشی، توانمندسازی و خدمات توانبخشی مبتنی بر جامعه به جامعه عشایری استان عنوان کرد.

مدیرکل امور عشایر فارس ابراز امیدواری کرد با توجه به نیاز جامعه عشایری به این طرح بتوانیم با همکاری و همدلی که بین دستگاه های مربوطه این اداره کل بهزیستی،  طرح را عملیاتی کنیم و اثر بخشی آن را در ارتقاء وضعیت معلولین در خانوارهای عشایری ببینیم.

  • تاریخ درج خبر : شنبه ٤ مرداد ١٣٩٩ - ١٢:٣٩
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: