نسخه چاپی


مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان امور عشایر:

تفکر و نگرش سردار سلیمانی یک تفکر فرا ملی و جهانی بود

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان امور عشایر گفت: تفکر و نگرش سردار سلیمانی یک تفکر فرا ملی و جهانی بود چرا که جریان و حرکت نهضت های آزادی بخش در جهان و کشورهای اسلامی را معماری می کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از روابط عمومی امور عشایر استان بوشهر، با حضور حجت الاسلام حسین کاشی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان امور عشایر ایران مراسم بزرگداشت شهادت سردار اسلام حاج قاسم سلیمانی در محل نمازخانه مدیریت امور عشایر استان بوشهر برگزار شد.

حجت الاسلام کاشی در این مراسم در سخنانی اظهار داشت: سردار سلیمانی محبوب دلها بود که سعادتمندانه زیست و  سعادتمندانه به فیض شهادت نائل شد.

وی گفت: نه تنها ملت ایران سردار سلیمانی را دوست داشتند بلکه جایگاه رفیعی هم در بین دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران داشت و دشمنان از ایشان حساب می بردند.

حجت الاسلام کاشی افزود: تفکر و نگرش سردار سلیمانی یک تفکر فرا ملی و جهانی بود چرا که جریان و حرکت نهضت های آزادی بخش در جهان و کشورهای اسلامی را معماری می کرد.

مسئول حوزه نماینگی ولی فقیه در سازمان امور عشایر ایران با بیان اینکه سردار سلیمانی در عرصه جنگ نظامی یک اسوه و الگو برای همه است، گفت: ایشان یک چهره بین المللی و الگویی در ولایتمداری و دشمن ستیزی بود که با درایت مقام معظم رهبری در این مدت زمان اجازه نداد سایه جنگ حتی در مرزهای کشور ما هم خودش را نشان بدهد.

وی بیان داشت: ما با تلاش و کوشش و فعالیت های اقتصادی و ارتقا معیشت و خدمت به جامعه عشایری که قشری زحمتکش و کم توقع و تولید کننده هستند می توانیم عزت و سربلندی را برای نظام جمهوری اسلامی فراهم نماییم و همانند سردار سلیمانی محبوب دل مردم باشیم.

در این مراسم مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در مدیریت امور عشایر استان بوشهر نیز ضمن گرامی داشت یاد و خاطره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی بیان داشت: همکاران امور عشایر با روحیه ای قوی و با تمام توان و با کمترین امکانات سردار سلیمانی وار در خدمت به جامعه عشایری استان بصورت جهادی تلاش و خدمات رسانی می کنند.

حجت الاسلام دشتی حسینی اظهار داشت: با توجه به شرایط زندگی عشایر و نقش آنان در اقتصاد و تولید و شغل آنان که دامداری و شغل انبیاء است، خدمت به این قشر سخت کوش یک عبادت محسوب می شود.

  • تاریخ درج خبر : دوشنبه ١٦ دی ١٣٩٨ - ٠٩:٤٥
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: