نسخه چاپی


مدیرکل امور عشایر خراسان شمالی اعلام کرد:

خرابی کامیون ها آبرسانی به عشایر خراسان شمالی را با مشکل مواجه کرده است

مدیرکل امور عشایر خراسان شمالی گفت: خرابی کامیون های تانکردار سیار آبرسان، عشایر خراسان شمالی مستقر در مناطق قشلاقی استان گلستان را با مشکل تامین آب مواجه کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، محمدرضا قلی پور در گفت و گو با خبرگزاری ایسنا با اعلام این مطلب، افزود: اداره کل امور عشایر خراسان شمالی دارای شش کامیون تانکردار سیار برای آبرسانی  به عشایر است که از این تعداد دو دستگاه خراب شده و همین امر موجب شده تا آبرسانی در مناطق قشلاقی عشایر با تاخیر صورت گیرد.

وی ادامه داد: همچنین تخریب ایلراه ها بر اثر سیل امسال در مناطق قشلاقی استان گلستان نیز بر مشکلات عشایر خراسان شمالی که در فصل قشلاق در این مناطق مستقر هستند، افزوده است.

قلی پور گفت: تخریب ایل راه ها سبب شده تا اگر در سال گذشته تانکرهای آبرسانی طی دو ساعت به محل استقرار عشایر می رسیدند، اکنون طی سه تا چهار ساعت باید به مقصد برسند و همین امر آبرسانی به عشایر را با تاخیر مواجه کرده است.

مدیرکل امور عشایر خراسان شمالی خاطرنشان کرد: آبرسانی با کمی تاخیر انجام می شود اما مشکلی در زمینه تامین آب وجود ندارد.

وی اضافه کرد: دامدار عشایری که بخواهد آب بیشتری را برای دام خود تامین کند از طریق بخش خصوصی وارد کار می شود که مبلغ پرداخت شده، ناچیز است.

  • تاریخ درج خبر : يکشنبه ١٧ آذر ١٣٩٨ - ١١:٣٤
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: