پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


با حکم وزیر چهاد کشاورزی

شاهپور علائی مقدم سرپرست سازمان امور عشایر ایران شد

دکتر خاوازی وزیر جهاد کشاورزی در حکمی دکتر "شاهپور علائی مقدم" را به سمت "سرپرست سازمان امور عشایر ایران" منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، در حکم وزیر جهاد کشاورزی به دکتر علائی مقدم آمده است: نظر به سوابق و تجارب ارزشمند جنابعالی و به استناد بند 6 اساسنامه سازمان، به موجب این حکم به سمت "سرپرست سازمان امور عشایر ایران" منصوب می شوید.

انتظار است با رعایت کامل "منشور اخلاقی دولت تدبید و امید"، اتکال به خداوند متعال و هماهنگی و همکاری با سایر معاونین محترم وزیر و روسای سازمانهای ستادی و استانی و بهره گیری از نیروهای متخصص و متعهد آن سازمان در بهبود شاخص های توسعه، ایجاد کانونهای مناسب اسکان عشایر داوطلب و ارائه خدمات به عشایر کوچنده، مهار عوامل تخریب و شرایط بهبود زیست محیطی جوامع عشایری و ساماندهی امور گامهای موثری بردارید. توفیق روز افزون شما را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

وزیر جهاد کشاورزی همچنین در لوح سپاسی از خدمات مهندس "کرمعلی قندالی" رئیس پیشین سازمان امور عشایر ایران به جامعه عشایری کشور تقدیر کرد.

مراسم تقدیر از مهندس قندالی و معارفه دکتر علائی مقدم به عنوان سرپرست سازمان امور عشایر، روز چهارشنبه 21 آبان با حضور دکتر سعادت مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی، دکتر شجری معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی و مدیران ستادی سازمان امور عشایر ایران در سالن جلسات سازمان برگزار شد.

دکتر شاهپور علائی مقدم پیش از این مسئولیت معاونت توسعه و امور زیربنایی سازمان امور عشایر ایران را برعهده داشت. وی همچنین دبیر اجرایی فراکسیون عشایری مجلس شورای اسلامی است.

  • تاریخ درج خبر : چهارشنبه ٢١ آبان ١٣٩٩ - ٢١:٢٨
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: