پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


با ابلاغ رئیس سازمان امور عشایر ایران

سرپرست امور عشایر استان یزد منصوب شد

رئیس سازمان امور عشایر ایران در ابلاغی سرپرست امور عشایر استان یزد را منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، شاهپور علائی مقدم رئیس سازمان امور عشایر ایران در ابلاغی "جواد شمس" را به سمت سرپرست امور عشایر استان یزد منصوب کرد. 

در این ابلاغ آمده است: با عنایت به تجارب و سوابق ارزشمند جنابعالی و با هماهنگی بعمل آمده با رئیس جهاد کشاورزی استان، به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست امور عشایر استان یزد منصوب می شوید. لذا مقتضی است ضمن هماهنگی با دستگاه های ذیربط و همکاران اداره امور عشایر استان نسبت به انجام امور محوله با رعایت قوانین و مقررات علی الخصوص خدمت مضاعف به جامعه سختکوش و پرتلاش عشایری استان گام های موثری برداشته و موفق باشید.

مراسم تودیع و معارفه روسای پیشین و جدید امور عشایر استان یزد صبح امروز شنبه 16 مرداد ماه با حضور مدیر حوزه ریاست سازمان امور عشایر ایران و رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات این سازمان در یزد برگزار شد.

در این مراسم که معاون امور اقتصادی استاندار یزد، رئیس سازمان جهاد کشاورزی یزد و نماینده ولی فقیه در این سازمان و تعدادی از کارکنان جهاد کشاورزی و امور عشایر استان نیز حضور داشتند، حکم رئیس جدید امور عشایر یزد توسط مدیر حوزه ریاست سازمان امور عشایر به وی ابلاغ و از زحمات "محمدرضا زارع" رئیس پیشین امور عشایر استان قدردانی و تقدیر بعمل آمد.

  • تاریخ درج خبر : شنبه ١٦ مرداد ١٤٠٠ - ١٠:٢٩
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: