نسخه چاپی


سرپرست دفتر عمران سازمان امور عشایر اعلام کرد:

فاز 1 پروژه آبرسانی به عشایر احمدلو در هفته دولت افتتاح می شود

سرپرست دفتر عمران سازمان امور عشایر گفت: پروژه آبرسانی احمدلو و قشلاقات همجوار در دو فاز در حال اجرا می باشد که فاز یک آن شامل 9 قشلاق بوده و در هفته دولت افتتاح خواهد شد و عشایر ساکن در این قشلاقات از نعمت آب سا لم و پایدار برخوردار می شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از روابط عمومی امور عشایر اربیل، سرپرست عمران و امور زیر بنایی سازمان امور عشایر ایران بازدید در سفر به استان اردبیل  از چهار پروژه  آبرسانی در شهرستان های اصلاندوز، بیله سوار و پارس آباد بازدید و  از نزدیک در جریان نحوه اجرا و پیشرفت فیزیکی این پروژه ها قرار گرفت.

مجید علیپور در این بازدید اظهار داشت: با توسعه آبرسانی پایدار به عشایر امیدواریم بخش بزرگی از بار آبرسانی سیار از دوش دولت برداشته شود و شاهد رونق تولید و صیانت از اشتغال در مناطق عشایری و  مهاجرت معکوس به این مناطق باشیم.

وی گفت: پروژه آبرسانی احمدلو و قشلاقات همجوار در دو فاز در حال اجرا می باشد که فاز یک آن شامل 9 قشلاق بوده و در هفته دولت افتتاح خواهد شد و عشایر ساکن در این  قشلاقات از نعمت آب سا لم و پایدار برخوردار می شوند.

علیپور یادآور شد: در سال 1398 بیش از 38 میلیارد تومان از اعتبارات ملی برایتامین آب شرب عشایر در استان اردبیل تخصیص یافت و امیدواریم در سال 1399 نیز بتوانیم با تخصیص اعتبار بیشتری خدمتی بزرگ برای جامعه عشایری استان انجام بدهیم .

  • تاریخ درج خبر : پنج شنبه ٢ مرداد ١٣٩٩ - ١٠:٢٥
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: