نسخه چاپی


مدیر امور عشایر استان تهران:

94 درصد عشایر استان تهران از خدمات دولت بهره می برند

مدیر امور عشایر استان تهران گفت: 94 درصد از جمعیت حدود 15 هزار نفری جامعه عشایری این استان از حمایت و خدمات دولت بهره می برند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از روابط عمومی امور عشایر استان تهران، هاتف ممیزی در جلسه شورای عشایری استان تهران با بیان این مطلب افزود: آبرسانی سیار، توزیع آرد و سوخت فسیلی، واکسیناسیون دام و همچنین تسهیلات ارزان قیمت بانکی از مهمترین فعالیت های امور عشایر استان است که تلاش می کنیم تا سال ۱۴۰۰ بصورت ۱۰۰ درصدی جمعیت عشایری استان تهران را پوشش دهیم.

 

وی ادامه داد: در سال گذشته در حوزه عشایری یک جلسه شورای عشایری استان تهران داشتیم که ۱۷ مصوبه داشت و تمامی این مصوبات برای رفع مشکل این جامعه تولید کننده اجرایی شده است.

ممیزی گفت: عشایر تهران در سال ۱۰ هزار تن گوشت قرمز تولید می کنند و در سال گذشته نیز در مجموع بیش از ۶۷ هزار تن انواع محصولات لبنی، دامی و پروتئینی تولید کردند.

 

وی خاطرنشان کرد: ۳ پروژه تاثیر گذار در حوزه عشایری استان تهران در دست احداث و افتتاح داریم که احداث مجتمع دامپروری رازق آباد ورامین، احداث میدان عرضه دام عبدل آباد و ایجاد اتراقگاه های عشایری پروژه هایی است که تلاش می کنیم هر چه زودتر به بهره برداری برسد.

  • تاریخ درج خبر : سه شنبه ١٦ مهر ١٣٩٨ - ٠٩:٠٧
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: