نسخه چاپی


مدیرکل امور عشایر سیستان و بلوچستان خبر داد:

حضور فعال صندوق های خرد زنان در نمایشگاه توانمندی های عشایر در تهران

مدیرکل امور عشایر سیستان و بلوچستان گفت: در چهارمین نمایشگاه توانمندی های روستاییان و عشایر که 24 تا 27 مرداد در نمایشگاه بین الملی تهران برگزار می شود ظرفیت ها و پتانسیل های تولیدی عشایر استان معرفی می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از روابط عمومی امور عشایر سیستان و بلوچستان، حمید طوقی هدف از حضور در این نمایشگاه را معرفی توانمندی ها و قابلیت های عشایر استان خصوصا صندوق های اعتبارات خرد زنان عشایری عنوان کرد.

وی گفت: نقش زنان در جامعه عشایری بسیار پررنگ است و علاوه بر مشارکت در امور زندگی در بسیاری از فعالیت های تولیدی اعم از تولیدات دامی، کشاورزی و صنایع دستی بسیار فعال هستند.

طوقی ادامه داد: حضور اتحادیه و تشکل های عشایری و عرضه محصولات عشایر در نمایشگاه هایی از این دست نقش مهمی در ارایه و بازاریابی تولیدات عشایر دارد.

مدیرکل امور عشایر سیستان و بلوچستان گفت: امور عشایر استان بابرپایی سیاه چادر و نمایش زندگی و عرضه تولیدات دامی، کشاورزی، شیرینیجات محلی، داروهای گیاهی  و صنایع دستی عشایر در این نمایشگاه شرکت فعال دارد و در بخش صنایع دستی عشایر اعزامی به تولید صنایع دستی به صورت زنده می پردازند.

  • تاریخ درج خبر : يکشنبه ٢٠ مرداد ١٣٩٨ - ٢٣:١٤
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: