نسخه چاپی


مدیرکل امور عشایر ایلام خبر داد:

حضور عشایر ایلام در نمايشگاه توانمندي هاي روستائيان و عشاير در تهران

مدیرکل امور عشایر ایلام گفت: عشایر این استان با برپایی سیاه چادر عشایری و معرفی آداب و رسوم عشایر در چهارمين نمايشگاه توانمندي‌هاي روستائيان و عشاير كشور حضور فعالی خواهند داشت .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از روابط عمومی امور عشایر ایلام، علی سلیمی در جلسه هماهنگی شرکت در چهارمین نمایشگاه توانمندی روستائیان و عشایر، افزود: چهارمین نمایشگاه توانمندی های روستاییان و عشایر با رویکرد تبیین نقش روستائیان و عشایر در تحقق سیاست های رونق تولید از 24 مرداد ماه آغاز و تا 27 مرداد ادامه خواهد داشت. 
وی بیان کرد: هدف از شرکت عشایر ایلام در نمایشگاه، معرفی ظرفیت ها و استعدادهای مناطق عشایری که به عنوان خاستگاه تولید و اقتصاد مقاومتی خواهد بود.
مدیرکل امور عشایر ایلام معرفی جاذبه‌های فرهنگی و میراث ناملموس استان از جمله آداب و رسوم، بازی های بومی، پوشش‌های محلی، غذاهی سنتی، جاذبه های طبیعی و گردشگری، معرفی مشاهیر و استعدادهای نخبه و جوان و عشایری، معرفی کارآفرینان، استارتاپ ها را از اهداف دیگر حضور در این نمایشگاه اعلام کرد.

سلیمی ادامه داد تقویت روحیه خودباوری و توانمندی و برقراری ارتباط تجاری بین تولیدکنندگان و مصرف کنندگان با ایجاد تقاضاهای جدید، شناسایی بازارهای مصرف برای فروش تولیدات عشایر در راستای تکمیل زنجیره ارزش از دیگر اهداف برگزاری چهارمین نمایشگاه توانمندی های روستاییان و عشایر است.

  • تاریخ درج خبر : يکشنبه ٢٠ مرداد ١٣٩٨ - ٠٨:٥٢
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: