نسخه چاپی


رئیس سازمان امور عشایر ایران:

بروکراسی های اداری روند انجام کارها را طولانی می کند

رئیس سازمان امور عشایر در دیدار با رئیس نظام صنفی کشاورزان کشور ضمن استقبال از همکاری های مشترک، گفت: بروکراسی های اداری گاهی روند انجام کارها را طولانی می کند و هر جا مانع برای انجام کارها کمتر باشد بیشتر به نفع مردم بوده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، رئیس نظام صنفی کشاورزان کشور روز چهارشنبه 21 فروردین ماه با حضور در سازمان امور عشایر ایران با مهندس قندالی رئیس سازمان دیدار و گفتگو کرد.

رئیس سازمان امور عشایر ایران در این دیدار اظهار داشت: بروکراسی های اداری گاهی روند کارها را طولانی می کند و هر جا مانع برای انجام کارها کمتر بوده به نفع مردم بوده است.

رئیس سازمان امور عشایر ایران با استقبال از همکاری های مشترک با نظام صنفی کشاورزان کشور، بر برنامه ریزی برای ارتباط بیشتر بین نظام صنفی با تشکل های عشایری به منظور همکاری های مشترک تاکید کرد.

رئیس نظام صنفی کشاورزان کشور نیز در این دیدار اظهار داشت: صندوق ما یک صندوق ملی است که کارهای کلان انجام می دهد و از انجام کارهای خرد پرهیز می کتد.

محمدشفیع ملک زاده با بیان اینکه در این صندوق آخرین زنجیره اعضا هستند، گفت: زمانی که بصورت ملی کار می کنیم  اعضا سیاست های ما را به راحتی اعمال می کنند.

وی بیان داشت: نظام صنفی کشاورزان سامانه ای جامع و کامل برای بهره برداران راه اندازی کرده که تمام اطلاعات دامداران و کشاورزان در آنثبت می شود.

ملک زاده افزود: در این سامانه نوع محصولات، تعداد دام و ... ثبت شده ضمن اینکه نقشه های UTM نیز بصورت رایگان به دامداران و کشاورزان بهره بردار ارائه می شود.

رئیس نظام صنفی کشاورزان کشور ادامه داد: این سامانه  در چند استان بصورت پایلوت اجرا شده و به محض کامل شدن تحت وب قرار می گیرد.

وی با اشاره به اینکه بهره برداران، کشاورزان و دامداران باید 10 خان را رد کنند تا یک کارت شناسایی دریافت کنند، گفت: باید بروکراسی های دست و پاگیر برای دامداران و کشاورزان برای گرفتن مجوز کمتر شود.

  • تاریخ درج خبر : چهارشنبه ٢١ فروردين ١٣٩٨ - ١٢:٣٩
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: