نسخه چاپی


رئیس سازمان امور عشایر ایران:

امنیت امروز کشور حاصل از جان گذشتگی شهدا است

رئیس سازمان امور عشایر ایران به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با خانواده سه نفر از شهدای جهاد سازندگی و سنگرسازان بی سنگر دیدار و مقام این شهیدان را گرامیداشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، کرمعلی قندالی صبح امروز سه شنبه 16 بهمن ماه با حضور در خانواده شهید قریشی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره این شهید والا مقام اظهار داشت: شهید قریشی و سایر شهدا برای دفاع از مرزها و حیثت و آبروی کشور و دین و عقیده مردم جانفشانی کردند و در این راه جان خود را نیز فدا کردند.

 قندالی با بیان اینکه ما مسئولین باید با عمل و رفتارمان بخشی از اهداف این شهیدان که جان خود را به خاطر آن از دست دادند را محقق کنیم، خاطرنشان کرد: سر زدن به خانواده شهدا و دیدار با آنان کمترین کاری است که می توانیم انجام دهیم.

 همسر شهید قریشی نیز در این دیدار ضمن قدردانی از حضور رئیس سازمان امور عشایر و همراهان، در سخنانی با اشاره به زمان و نحوه شهادت شهید قریشی، گفت: همسرش از سنگر سازان بی سنگر جهاد سازندگی و راننده آمبولانس بود که در سال 61 در اهواز شهید شد.

 این همسر شهید در ادامه از مسئولین وزارت جهادکشاورزی به خاطر توجه به خانواده شهدا قدردانی کرد.

رئیس سازمان امور عشایر همچنین صبح امروز در دیدار با همسر و خانواده شهید زارتشتی با تبریک فرا رسیدن چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار داشت: آبرو و امنیت امروز کشور حاصل از جان گذشتگی شهدا است و اگر این از خودگذشتگی ها نبود شاید امروز ایران هم نبود.

 قندالی ضمن آرزوی سلامتی برای همسر و خانواده این شهید بالا مقام، گفت: خداوند به همه ما توفیق بدهد اهداف شهدای انقلاب و دفاع مقدس را دنبال کنیم.

همسر شهید زارتشتی نیز در این دیدار با قدردانی از رئیس سازمان امور عشایر، در خصوص شهادت همسرش گفت: شهید زارتشتی در اوایل انقلاب (سال 1360) جلوی درب منزل به دست منافقین کوردل ترور و به شهادت رسید.

مهندس قندالی همچنین با حضور در منزل شهید ناصربخت، با همسر و خانواده این شهید دفاع مقدس و از سنگرسازان بی سنگر دیدار و یاد این شهید را گرامی داشت.

رئیس سازمان امور عشایر ایران در این دیدار در سخنانی گفت: توفیقی شد خدمت شما رسیدیم و خداوند به ما مسئولین کمک کند راه شهدا را دنبال کنیم تا شرمنده آنان و خانواده آنان نشویم.

همسر شهید ناصربخت نیز ضمن بیان خاطره ای از همسر شهیدش و تاکیدی که وی بر مردمی بودن مسئولین داشت، گفت: انشاالله با حضور و همراهی مسئولین و مردم از مشکلات پیش رو هم با موفقیت بگذریم. 

گفتنی است، مدیرحوزه ریاست، فرمانده پایگاه بسیج ولایت و رئیس روابط عمومی سازمان امور عشایر ایران، مهندس قندالی را در این دیدارها همراهی می کردند.

  • تاریخ درج خبر : سه شنبه ١٦ بهمن ١٣٩٧ - ١٤:٠٦
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: