نسخه چاپی


سازمان خصوصی سازی اعلام کرد

سود سهام عدالت سال 96 روستائیان و عشایر پرداخت می شود

اقدامات آماده سازی برای واریز سود سهام عدالت سال 96 شرکت‌های سرمایه پذیر سهام عدالت ویژه مشمولان روستائی و عشایری در سازمان خصوصی سازی در حال انجام است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از سازمان خصوصی‌سازی، به زودی سود این گروه از مشمولان شامل روستائیان و عشایر کشور با اطلاع رسانی قبلی از سوی این سازمان به حساب این گروه واریز می شود.

همچنین بنا به درخواست سازمان خصوصی سازی و با موافقت وزیر امور اقتصادی و دارایی، امکان ثبت شماره شبای مشمولان سهام عدالت در سامانه سهام عدالت از 11 دی ماه بطور موقت فعال و فراهم شده است.

بر اساس اعلام سازمان خصوصی سازی، کلیه مشمولانی که تا کنون موفق به ثبت شماره شبای بانکی خود در سامانه سهام عدالت به نشانی www.samanese.ir نشده اند، از امروز می‌توانند نسبت به ورود و ثبت شماره شبای معتبر بانکی خود در این سامانه اقدام نمایند.

بدیهی است پس از راستی آزمائی شماره شبای بانکی ثبت شده توسط بانک‌های عامل، سود عملکرد سال ۱۳۹۵ و در مرحله بعد سود عملکرد سال ۱۳۹۶ این دسته از مشمولان توسط سازمان خصوصی سازی به حساب آنان واریز می شود.

سازمان خصوصی سازی به مشمولان سهام عدالت که تاکنون اقدام به ثبت شماره شبای بانکی خود ننموده اند، توصیه نموده است از فرصت محدود ایجاد شده در جهت وارد نمودن و ثبت شماره شبای بانکی خود اقدام و بهره برداری نمایند.

  • تاریخ درج خبر : دوشنبه ١٧ دی ١٣٩٧ - ١٥:١٤
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: