نسخه چاپی


رئیس سازمان امور عشایر ایران:

سقف تسهیلات به صندوق های خرد زنان عشایری باید افزایش یابد

رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: سقف پرداخت تسهیلات به صندوق های خرد زنان عشایری باید افزایش یابد تا در این حوزه کارهای بزرگتری بتوان انجام داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، کرمعلی قندالی در نشست شورای مدیران سازمان امور عشایر  با بیان اینکه سازمان امور عشایر هم یک دستگاه سیاستگذار است و هم یک دستگاه نظارتی، تاکید کرد: باید با جدیت بیشتری به وجه نظارتی سازمان به خصوص نظارت بر تشکل های عشایری پرداخته شود.

وی گفت: باید با توجه به افزایش نرخ تورم،  دستورالعمل پرداخت تسهیلات زنجیره تولید گوشت قرمز که برای هر راس دام 200 هزار تومان است اصلاح و این مبلغ افزایش یابد.

قندالی افزود: سقف پرداخت تسهیلات به صندوق های خرد زنان عشایری نیز باید افزایش یابد تا در این حوزه کارهای بزرگتری بتوان انجام داد.

رئیس سازمان امور عشایر ایران تاکید کرد: باید به سمتی برویم که به جای پرداخت تسهیلات به عشایر به آنان خدمات ارائه دهیم و نهاده های دامی مورد نیاز آنان را تامین کنیم.

وی با اشاره به برگزاری دوره های آموزشی بویژه در حوزه تشکل های عشایری، اظهار داشت: باید بازخورد برگزاری این دوره ها دیده شود و اگر بنا است راندمانی نداشته باشد هزینه کردن در این خصوص معنایی ندارد.

  • تاریخ درج خبر : دوشنبه ١٤ آبان ١٣٩٧ - ١٥:٢٨
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: