نسخه چاپی


با حکم رئیس سازمان امور عشایر ایران

معاون توسعه و امور زیربنایی سازمان امور عشایر منصوب شد

رئیس سازمان امور عشایر ایران در حکمی معاون توسعه و امور زیربنایی سازمان امور عشایر را منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، شاهپور علایی مقدم رئیس سازمان امور عشایر ایران در حکمی "مهدی میزبان" را به سمت معاون توسعه و امور زیربنایی سازمان امور عشایر منصوب کرد. 

در این حکم آمده است: با عنایت به تجارب و سوابق ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم به عنوان معاون توسعه و امور زیربنایی سازمان منصوب می شوید. امید است با عنایت خداوند متعال، تلاش و پشتکار و برقراری تعامل با مدیران ستادی و استانی در جهت پیشبرد اهداف و وظایف محوله سازمانی در راستای تحقق اهداف دولت تدبیر و امید برای خدمت به جامعه تلاشگر، مولد و توانمند عشایری و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گام های موثری برداشته و موفق باشید. 

دکتر مهدی میزبان فارق التحصیل رشته مدیریت برنامه ریزی و توسعه فرهنگی و مدرس دانشگاه است. وی 31 سال سابقه خدمت در سازمان امور عشایر دارد و کارشناس و معاون طرح توسعه جامع عشایری، معاون دفتر مطالعات سازمان تا سال 1393، و از سال 1393 تا سال 1399 نیز به مدت 6 سال مسئولیت مدیرکلی دفتر مطالعات جامع عشایری سازمان امور عشایر ایران را برعهده داشت.

و همچنین عضویت در کمیته های علمی و تخصصی مرتبط با جامعه عشایری در مجمع تشخیص مصلحت نظام، وزارت جهاد کشاورزی، معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری و سایر نهادها مرتبط با جامعه عشایری را در سابقه کاری خود دارد. نگارش مقالات پژوهشی مرتبط با مطالعات و برنامه ریزی و شناخت عشایر  و انتشار در مجلات تخصصی این حوزه نیز از فعالیت های علمی دکتر میزبان می باشد.

  • تاریخ درج خبر : چهارشنبه ١٨ فروردين ١٤٠٠ - ١٣:٤٨
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: