نسخه چاپی


معاون توسعه روستایی نهاد ریاست‌ جمهوری:

تسهیلات با سود ۶درصد به روستائیان و عشایر پرداخت می‌شود

ابوالفضل رضوی گفت: با حمایت دولت یک لایحه با فوریت به مجلس ارائه شد تا وامی به صورت ویژه با سود ۶ درصد به روستائیان و عشایر پرداخت شود.

معاون توسعه روستایی و عشایری رئیس‌جمهور گفت: به منظور حمایت از روستائیان با حمایت دولت یک لایحه با فوریت به مجلس ارائه شد تا وامی به صورت ویژه و پردرآمد با سود ۶ درصد به روستائیان و عشایر پرداخت شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر به نقل از خبرگزاری تسنیم، سیدابوالفضل رضوی در جمع مردم روستای دمزآباد ورامین اظهار داشت: همچنین تسهیلات ویژه دیگری نیز در نظر گرفته شده است که نمونه آن سه سال معافیت از پرداخت قسط و یا  زمین و ادوات کشاورزی نیز به عنوان آورده محسوب شود.

معاون توسعه روستائی و عشایر رئیس‌جمهور گفت: طی سال‌های قبل دیدیم که فرزندان روستائیانی که در شهر تحصیل می‌کردند به دلیل کم بودن درآمد روستا به شهرها مهاجرت می‌کردند، آنها می‌دیدند که پدرانشان شغل نیاکان خود را ادامه می‌دهند و آنها هم باید همین کارها را ادامه دهند، بر این اساس در روستا نمی‌ماندند و برای یافتن شغل پردرآمدی به شهرها می‌رفتند.

رضوی عنوان کرد: ما باید علوم را به روستائیان بیاموزیم تا آنان با علوم جدید دامپروری و کشاورزی آشنا شده و کار خود را توسعه دهند، روستائیان ما نیز باید از مسئولان بخواهند آنها را در پیشبرد اهداف خود کمک کنند و راه‌های کسب درآمد بیشتر و رونق کار را از آنها طلب کنند، مردم ما ملتی مطالبه‌گر هستند و روستائیان و عشایر هم باید حقوق خود را از مسئولان مطالبه کنند.

وی خاطرنشان کرد: امام خمینی(ره) در 19 دی ماه سال 57 و یک ماه قبل از پیروزی انقلاب اسلامی به خبرنگار ایتالیایی گفت در جمهوری اسلامی که من می‌گویم  خدمت کردن افتخار است و هر فردی از افراد ملت ایران حق دارد در برابر دیگران زمامدار مسلمین را مورد سؤال قرار دهد و او نیز وظیفه دارد به درستی پاسخ  او را بدهد، بنابراین ما مسئولان باید در مقابل مطالبات مردم پاسخگو باشیم، چراکه آنان ولی نعمت ما هستند.

  • تاریخ درج خبر : چهارشنبه ١٨ بهمن ١٣٩٦ - ١٢:٠٤
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: