نسخه چاپی


قائم مقام سازمان امور عشایر ایران:

محصولات عشایر می توانند ارزآوری خوبی از بازارهای اروپایی داشته باشند

شاهپور علایی مقدم گفت: محصولات عشایر پاک و سالم هستند و می توانند ارزآوری خوبی از بازارهای اروپایی داشته باشند.

قائم مقام سازمان امور عشایر ایران گفت: محصولات عشایر عموماً محصولاتی پاک و سالم هستند و می­ توانند در بازارهای اروپایی عرضه شوند و ارزآوری خوبی برای کشور و خود عشایر داشته باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، شاهپور علایی مقدم امروز چهارشنبه 20 دی در نشست با نمایندگان يك شرکت آلمانی که در دفتر وی برگزار شد اظهار داشت: یکی از مهم ترین اقدامات برای یافتن بازار برای تولیدات عشایر این است كه سايت "عشاير كالا"  به بازارها و فروشگاه های اروپایی لینک شود.

وی افزود: بوم گردی در مناطق عشایری نیز به خاطر جاذبه­ های زندگی و زیست عشایر می­ تواند برای اروپایی­ ها بسیار جالب و خاطره­ انگیز باشد.

بر اساس این گزارش، نمایندگان شرکت آلمانی نیز در این دیدار با تشریح فعالیت ها ي شركت مطبوعشان در بازار جهانی کالا، آمادگی خود را به لینک کردن سایت "عشایر کالا" با سایت های بین المللی کالا اعلام کردند.

گفتني است، این نشست با هماهنگی دفتر امور تعاونی ها و نظام بهره برداری سازمان امور عشایر ایران به منظور چگونگی تبادل نظر دربارۀ عرضۀ تولیدات عشایر از طریق سایت های اینترنتی و لینک کردن سایت فروشگاهی اتحادیه تعاونی­ های عشایری(عشایر کالا) به سایت های معتبر فروش كالا در اروپا صورت گرفت.

 

  • تاریخ درج خبر : چهارشنبه ٢٠ دی ١٣٩٦ - ١٠:٤٥
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: