نسخه چاپی


مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان امور عشایر ایران:

اطلاع رسانی دو سویه از مهم ترین وظایف روابط عمومی ها است

حسین کاشی گفت: اطلاع رسانی و خبر رسانی دو سویه از مهم ترین و بارزترین وظایف و فعالیت های روابط عمومی ها است.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان امور عشایر ایران گفت: اطلاع رسانی و خبر رسانی دو سویه از مهم ترین و بارزترین وظایف و فعالیت های روابط عمومی ها است.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، حجت الاسلام و المسلمین حسین کاشی در گردهمایی مسئولین روابط عمومی امو عشایر استان های کشور با بیان این مطلب اظهار داشت: در آیه 200 سوره آل عمران خداوند اهل ایمان را به داشتن برخورد اجتماعی و ارتباط مناسب و رعایت تقوی الهی توصیه می کند.

 

وی ابراز داشت: در عصر کنونی که عصر ارتباطات، اطلاعات و تبادل افکار و اندیشه ها است اهمیت روابط عمومی بر کسی پوشیده نیست.

 

حجت الاسلام و المسلمین کاشی با برشمردن شاخص های روابط عمومی برتر، تصریح کرد: واقع نمایی و پرهیز از افراط و تفریط بدون در نظر گرفتن خوشایند یا ناخوشایند بودن اخبار و اطلاعات، یکی از شاخص های روابط عمومی برتر است.

 

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان امور عشایر ایران در ادامه داد: آگاهی از وضعیت موجود جامعه، آگاهی از  اخبار و اطلاعات سازمانی، به روز بودن و  استفاده از نوآوری ها و تکنولوژی های جدید، بهره گیری از فضای مجازی و شبکه های اجتماعی، تنوع دادن و ابتکار عمل داشتن در اطلاع رسانی، داشتن روحیه جهادی و انگیزه صحیح و نداشتن برخورد گزینشی در بحث اطلاع رسانی از شاخص های مهمی است که روابط عمومی های برتر باید از آن برخوردار باشند تا  اطلاعاتی را که حق جامعه هدف هست به درستی منتقل کنند.

 

گفتنی است، گردهمایی یکروزه مسئولین روابط عمومی های امور عشایر سراسر کشور روز یکشنبه 17 دی ماه با حضور کرمعلی قندالی رئیس سازمان امور عشایر ایران، هومن فتحی مدیرکل دفتر امور بین الملل و سازمان های تخصصی وزارت جهاد کشاورزی، شهاب سیدمحسنی معاون مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، بهرام میراخورلی مدیر حوزه ریاست سازمان امور عشایر و اعضای شورای روابط عمومی این سازمان در تهران برگزار شد.

 

  • تاریخ درج خبر : دوشنبه ١٨ دی ١٣٩٦ - ١٦:٠٢
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: