پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


رئیس سازمان امور عشایر ایران اعلام کرد:

بسته های حمایتی از طریق دامدار کارت در اختیار تولیدکنندگان خرد قرار می گیرد

رئیس سازمان امور عشایر ایران اعلام کرد بسته های حمایتی مناسبی از طریق دامدار کارت و روش های دیگر در اختیار تولیدکنندگان خرد قرار می گیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، عباس پاپی زاده نماینده ویژه وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان امور عشایر ایران در مراسم افتتاح و تجهیز ششمین کشتارگاه استان گلستان به خط تولید درجه A در علی آباد کتول اظهار داشت: همچنان تامین نهاده مورد نیاز تولیدکنندگان با قیمت دولتی و ارز ترجیحی در حال تامین است که کمک بسیار بزرگی به تولیدکنندگان در شرایط موجود است.

وی افزود: در تامین تسهیلات برای تولیدکنندگان خرد نیز بسته های حمایتی مناسبی در نظر گرفته شده که در روزهای آینده از طریق دامدار کارت و روش های مختلفی که اعلام خواهد شد در اختیار تولیدکنندگان قرار خواهد گرفت.

رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: امروز با اطمینان با حجم بسیار زیادی از تولید مواجه هستیم که نه تنها می تواند نیاز داخلی کشور را تامین کند بلکه قسمتی از تولید امروز و ماه های آینده را یا باید ذخیره کنیم یا برنامه صادرات برای آن در نظر بگیریم.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گلستان نیز در این مراسم با اشاره به اینکه این واحد کشتارگاهی مجهز به خط تولید B بود، گفت: برای افزایش کیفیت بهداشتی این واحد تولیدی، خط تولید مرحله ۲ کشتارگاه با اعتبار پنج میلیارد تومان به بهره برداری رسید و برای ۶۰ نفر اشتغال جدید ایجاد شد.

محمد برزعلی افزود: در استان گلستان ۱۴ کشتارگاه فعال وجود دارد که ۵ کشتارگاه مجهز به خط ۲ درجه A هستند و ششمین کشتارگاه استان هم در علی آبادکتول مجهز به این سامانه شد.

  • تاریخ درج خبر : شنبه ٢٤ ارديبهشت ١٤٠١ - ١٨:١٢
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: