نسخه چاپی


مدیرکل امور عشایرخراسان جنوبی خبر داد:

اختصاص 5 میلیارد ریالی استاندار به تعاونی های عشایری خراسان جنوبی

مدیرکل امور عشایر خراسان جنوبی از اختصاص 5 میلیارد ریال کمک بلا عوض از طرف استاندار این استان به جامعه عشایری استان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از روابط عمومی امور عشایر خراسان جنوبی، مدیرکل و معاونین و روسای ادارت امور عشایر شهرستان های استان رسان جنوبی با استاندار این استان دیدار کردند.

در این دیدار که با محوریت استفاده از ظرفیت های استان برای حمایت از عشایر برگزار شد، بر ارائه راهکارهای لازم برای رفع مسائل و مشکلات پیش روی عشایر تاکید شد.

مدیرکل امور عشایر خراسان جنوبی در این دیدار با قدردانی از استاندار در خصوص کمک های بی نظیر و نگاه ویژه وی به عشایر، در مورد فعالیت ها و اقداماتی که در راستای توانمندسازی عشایر و رفع مشکلات موجود انجام شده، توضیحات  ارائه داد.

استاندار خراسان جنوبی نیز در این دیدار جامعه عشایری را افرادی متدین، سختکوش، قانع و همراه نظام و پرتلاش دانست که در تولیدات استان، سهم بسزایی دارند و در تأمین امنیت مرزها نیز نقش آفرین هستند.

معتمدیان با بیان اینکه آمادگی داریم در طرح های تولیدی و فرآوری محصولات عشایری استان همکاری کنیم، مبلغ  5 میلیارد ریال کمک بلا عوض به تعاونی های عشایری با هدف توانمندسازی این تشکلها اختصاص داد.

  • تاریخ درج خبر : سه شنبه ١٨ شهريور ١٣٩٩ - ١٨:٥٧
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: