نسخه چاپی


افتتاح 10 پروژه عمرانی در مناطق عشایری سرچهان

نماینده مردم آباده، بوانات و خرم بید در مجلس در مراسم افتتاح 10 پروژه عمرانی در مناطق عشایری شهرستان سرچهان گفت: با توجه به شرایط سخت زندگی در مناطق عشایری، در دولت تدبیر و امید در این شهرستان طرح های عشایری اولویت داری افتتاح شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از روابط عمومی امور عشایر فارس، رحیم زارع با اشاره به فرهنگ غنی عشایر در کشور افزود: عشایر استان فارس اعم از ترک، لر و عرب با همدلی و بردباری به دنبال آرمانهای انقلاب بوده اند و این را در تمام برهه های تاریخ نشان داده اند.

معاون توسعه عمران و امور زیربنایی امور عشایر فارس نیز در این مراسم با بیان اینکه در هفته دولت 10 پروژه عمرانی در مناطق عشایری شهرستان سرچهان افتتاح شد: افزود: این پروژه ها شامل برق رسانی به سایت اسکان قره مهکستان،  پروژه آبرسانی به سایت اسکان قره مهکستان، احداث آب انبار، لایروبی قنات، احداث کانال سیمانی، و زیرسازی جاده با اعتبار 545 میلیون تومان از محل اعتبارات مالیات برارزش افزوده می شود.

جاوید حیاتی افزود: با افتتاح این پروژه ها در مناطق عشایری سرچهان در مجموع تعداد 300 خانوار عشایری در این شهرستان از مزایای این پروژه ها بهره مند می شوند.

  • تاریخ درج خبر : چهارشنبه ١٢ شهريور ١٣٩٩ - ١٣:٤٨
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: