نسخه چاپی


تامین 79 هزار تن نهاده دامی برای دامداران عشایری

مدیرعامل اتحادیه دامداران متحرک ایرانیان گفت: از ابتدای سال 98 میزان 79 هزار تن نهاده دامی از جمله جو، ذرت، کنجاله و سویا برای دامداران عشایری از طریق این اتحادیه تامین و توزیع شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، مدیرعامل اتحادیه دامداران متحرک ایرانیان در دهمین نشست شورای مدیران سازمان امورعشایران در سال 98، فعالیت های این اتحادیه را تشریح کرد.

فضل خرم گفت: از ابتدای سال 98 میزان 79 هزار تن نهاده دامی از جمله جو، ذرت، کنجاله و سویا برای دامداران عشایری از طریق این اتحادیه تامین و توزیع شده است و این میزان در سال 97، حدود  64 هزار و 617 تن بود.

وی بیان اینکه پیش بینی و برنامه ریزی کرده ایم که سالی 3 الی 4 میلیارد تومان درآمد داشته باشیم، افزود:  یکی از چشم اندازهای ما این است که تا 5 سال آینده سرمایه اتحادیه را به 400 میلیارد تومان برسانیم و برای آن برنامه ریزی کرده ایم.

تفاهم با بانک قرض الحسنه رسالت، تفاهم با بانک کشاورزی، تفاهم با شرکت نهاده های دامی جاهد از دیگر فعالیت هایی بود که مدیرعامل اتحادیه دامداران متحرک ایرانیان به آن اشاره کرد و افزود: مبلغ 5/22 میلیارد تومان با صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی عشایری، 25 میلیارد تومان با بانک کشاورزی و 10 میلیارد تومان نیز با بانک تجارت تفاهم کرده ایم.

خرم ادامه داد: با صندوق دامپروری هم تفاهم نامه ایجاد کرده ایم و تفاهمی هم با انجمن صنفی تولید و بسته بندی مواد پروتئینی کشور داشته ایم و پیش نویس تفاهم نامه با مجری طرح گیاهان داروئی نیز تهیه شده است.

 


 

  • تاریخ درج خبر : پنج شنبه ١٧ بهمن ١٣٩٨ - ١٠:٢٨
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: