نسخه چاپی


ایجاد کار و اشتغال از ظرفیت های تعاونیها است

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان امور عشایر ایران گفت: یکی از ظرفیت های تعاونیها قابلیت آنها در ایجاد کار و اشتغال است که یکی از ضروریات حال حاضر جامعه است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، حجت الاسلام کاشی در دهمین نشست شورای مدیران سازمان امور عشایر در سال 98، با گرامیداشت ایام دهه فجر با اشاره به اینکه باید نسبت به تعاون دقت و نگاه جامع ای داشته باشیم، افزود: یکی از مهمترین فعالیت ها جذب سرمایه است اعم از سرمایه مادی و سرمایه معنوی یعنی همان نیروی انسانی که تعاونی ها این ظرفیت را دارند و می توانند جذب سرمایه و افزایش سرمایه را انجام دهند.

حجت الاسلام کاشی ابراز داشت: یکی دیگر از ظرفیت های تعاونیها قابلیت آنها در ایجاد کار و اشتغال است که یکی از ضروریات حال حاضر جامعه است.

وی ادامه داد: ظرفیت دیگر تعاونیها تنظیم و ایجاد ثبات در بازار است که می توانند با حذف بنگاه های اقتصادی کاذب، نقش آفرینی خوبی را در عرصه فعالیت های اقتصادی داشته باشند.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان امور عشایر ایران با اشاره به اینکه ظرفیت دیگر تعاونی ها این است که مدیریت آن مردمی است، افزود: تعاونی ها همچنین این قابلیت را دارند با حذف واسطه های سودجو، عدالت اقتصادی و اجتماعی را در جامعه تحقق بخشند.

  • تاریخ درج خبر : چهارشنبه ١٦ بهمن ١٣٩٨ - ١٣:٢٥
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: