نسخه چاپی


رعایت عدالت در استخدام نیرو در سازمان امور عشایر

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان امور عشایر بر رعایت عدالت و دقت لازم در کلیه مراحل جذب و انجام مصاحبه های استخدامی در سازمان امور عشایر تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، جلسه توجیهی و آموزشی مصاحبه استخدامی واحدهای استانی سازمان امور عشایر با حضور افرادی که برای مصاحبه انتخاب شده اند روز دوشنبه 14 بهمن ماه در سالن فجر این سازمان برگزار شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان امور عشایر در این نشست در سخنانی گفت: در آزمون استخدامی امسال حدود هفت هزار و 600 نفر درخواست کار در سازمان امور عشایر داده اند که با توجه به اینکه مجوز استخدام  189 نفر گرفته شده، از هر 40 نفر یک نفر پذیرفته می شوند که رقابت بسیار سختی است.

بهرام میراخولی ادامه داد: انتظار داریم همکاران دقت های لازم را در رعایت عدالت در کلیه مراحل جذب و همچنین انجام مصاحبه ها داشته باشند تا حقی از کسی ضایع نشود.

وی با بیان اینکه باید از این فرصت که ترکیب جدیدی به نیروهای امور عشایر کشور اضافه می شود استفاده لازم را ببریم، یادآور شد: اگر نیروی ضعیف وارد مجموعه شود بعدها برای خودمان مشکل ایجاد می شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان امور عشایر خاطرنشان کرد: در حال حاضر دو هزار و 600 پست سازمانی در امور عشایر سراسر کشور داریم که حدود یکهزار و 100 پست آن بلاتصدی است.

میراخورلی افزود: هر چه قدر این 189 نیرو که 18 درصد نیروها را شامل می شوند قوی تر باشند می توانیم با توان بیشتری به جامعه عشایری خدمت می کنیم. 

  

  • تاریخ درج خبر : سه شنبه ١٥ بهمن ١٣٩٨ - ٠٩:٣٨
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1398/11/17 10:13
0
0
بنده خواهشمندم از رزومه فرد به سادگی نگذرید ..بنده متقاضی کارشناس زراعی هستم با سابقه کار و کارشناس رسمی دادگستر
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: