پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


مدیرکل امور عشایر جنوب کرمان:

۱۸طرح عشایری در جنوب کرمان بهره برداری و کلنگ زنی می شوند

مدیرکل امور عشایر جنوب کرمان گفت: در هفته دولت ۱۸طرح زیربنایی با اعتبار 13میلیارد تومان در مناطق عشایری جنوب کرمان کلنگ زنی و بهره برداری می شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، ناصر احمدیوسفی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اعلام این خبر افزود: این طرح‌ها در حوزه تامین آب، راه، برق و آبشخور دام عشایر در شهرستان های جنوبی استان آماده بهره‌برداری و یا کلنگ زنی isjkn.

وی افزود: همچنین طرح‌های متعددی nd"vd به ویژه در حوزه تامین آب شرب پایدار و راه عشایر در هشت شهرستان جنوبی استان کرمان در حال انجام است که به محض اینکه به سرانجام برسد به اطلاع جامعه هدف خواهد رسید.

احمدیوسفی افزود: تلاش می کنیم در ایجاد زیرساخت‌های مورد نیاز جامعه عشایری از جمله احداث سرویس های بهداشتی، احداث آبشخور دام و انتقال آب شرب انسان و دام، مردم و بسیج عشایری را مشارکت دهیم زیرا حضور مردم در کنار دستگاه های اجرایی سرعت بهتری به اجرای کار ld دهد.

مدیرکل امور عشایر جنوب کرمان با بیان اینکه هفته دولت فرصتی است تا دستگاه های اجرایی خدمات ارائه شده را به اطلاع مردم برسانند، ادامه داد: امور عشایر جنوب کرمان ۱۷هزار خانوار عشایری با جمعیتی بیش از ۶۹هزار نفر را پشتیبانی و خدمات رسانی می کند.

  • تاریخ درج خبر : دوشنبه ٦ شهريور ١٤٠٢ - ٢٢:٥٣
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: